Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Mi lenne a legjobb megoldás? Segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Elváltam,de egy házban élünk..2 gyermekünk van akik önálló felnőttek párjaikkal albérletben vannak...Több éve én fizetem a nagy (150nm)es házunk minden rezsijét..Volt feleségem leszázalákolt...ismerős által...de egy napot nem hajlandó sehol dolgozni kicsit gógyis nem tudom máshogy megfogalmazni hiába keresünk munkát neki hazajön nap közben,természetes dolog neki hogy otthon van..ez így megy több éve...A gyerekek nem gondoskodnak róla mert kibírhatatlan ill albérleti szobába nem viszik magukkal...nem is igen menne....viszont 2-3 éve van egy új párom akivel össze akarunk költözni,de hozzá nem mehetünk mert albérletben van,illetve én is szeretném ezt a nagy házat eladni..Volt feleségem belemegy a papírokba nem is ez a kérdés...de ha veszek neki egy házat az ő részéből nem fogja tudni fenntartani magát pláne megélni ha elfogy a pénze...A gyerekek nem gondoskodnak róla...Én eddíg megtettem de szeretnék tovább lépni már...Valami otthonon gondolkozok..de nem tudom ez hogyan működik..ill kivitelezhető e hogy a pénzéért ill majd a rokkantságiáért őt ellássk mégis emberek között legyen de meglegyen a külön szférája...

Várom a vlaszokat hátha tud valaki valami jó megoldást ill kíváncsi vagyok a véleményekre..

Köszönöm!


2011. dec. 5. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A feleséged is szeretne otthonba menni? Felismeri ezt a problémát amit leírtál?
2011. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem ismeri fel a problémát azt hiszi az új párom majd odaköltözik hozzánk és kész...Nem tudom hová akar menni és hová nem csak szeretnénk neki egy nagyjából biztos megoldást!

Ő azt mondta nem olyan régen hogy én hozzá tartozok!

Elég nehéz helyzet:-(

2011. dec. 5. 21:37
 3/22 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg elég nehéz :/ mindenesetre nagyon kedves tőled, hogy így gondoskodsz róla. le a kalappal.
2011. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

És orvoshoz sem hajlandó elmenni?

A rokkant nyugdíját pedig hamarosan megvonják (ezzel tökéletesen egyet is értek), hiszed mint írod ismerős által, tehát jogtalan.

2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha ő így érez, akkor nem fogsz tőle olyan könnyen megszabadulni. Lehet, hogy még abba sem menne bele, hogy eladjátok együtt a házat. Végül is a részedet eladhatod, de kérdés ki viszi így meg?
2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is elismerésre méltó, hogy így gondoskodsz a volt feleségedről, gratulálok, nem sok ember gondolkodik ma így. Nem tudom mit lehetne tenni, nincs valami rokon, aki esetleg befogadná? Nincs testvére?
2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam vele mert szellemeket lát....ezt őis elmondta a dokinak meg az egyéb különös képzelgéseit dolgait..de a doki engem nézett hülyének azt mondta semmi baja...Sakk matt

A ház eladásban benne van mert ő nem tudja fenn tartani,ill aláírtunk anno egy papírt hogy a számlák fizetése miatt eladhatom a házat ill hogy nekem egy kicsivel ezáltal több fog járni mivel évekkel óta én csak fizetem a rezsit 80ezreket és otthon sem vagyok....

2011. dec. 5. 21:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Semmi baja????

Hallucinál.

Beszélget is a szellemekkel és el is hiszi,hogy ott vannak?


Azért gondolom, hogy hallucinál, mert ha médium lenne, már említetted volna.

Menjetek másik orvoshoz.

2011. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Él az anyukája és testvére egy kis lakásban se szoba sem hely..és nem is vennék magukhoz..

Csak valami szociális valamin ill otthonon gondolkozunk..Ha olyan lennék mr régen hajléktalan lenne....de valahogy meg kellene ezt oldanom:-(

2011. dec. 5. 21:47
 10/22 A kérdező kommentje:

Azt mondja beszélnek hozzá,meg alagutak vannak a házunk alatt meg minden féle....

De a házimunkában sem semmi...egy nap alatt mos egy adagot mert annyit áztat ill megvannak a 5-6 fázisok mikor mit miben mennyit kell áztatni aztán mossa csak ki automata mosógépben....mosogatás...stb minden így megy

2011. dec. 5. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!