Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom hogy nem sok...

Csak én gondolom hogy nem sok köze van az anyasághoz?

Figyelt kérdés
Barátom szüleinél élünk még.Ott lakik barátom nővére is,és annak a gyereke is.A mami tanul a gyerekkel,felkel minden nap hogy indítsa a gyereket iskolába,ha beteg akkor ő gondoskodik róla.Addig az igazi anyja netezik,vagy chatel,vagy épp "nyaral" valahol,vagy esetleg alszik hogy kiheverje a hétvégi bulit.30 éves már.Csak én gondolom úgy hogy sz*r anya?
2011. dec. 6. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy anyának nem így kéne viselkednie, pláne nem 30 évesen...
2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, valóban rossz anya. Szegény gyerek! :(
2011. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a nagymamának szülte a gyereket. Gratulálok neki.
2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A feleségem volt ilyen... jajj rossz szórendben írtam.

A volt feleségem ilyen.

Minden nap arról szólt: Hazaértünk, kabátot, táskát már hányta is le a földre, és rohant be a szobába a gépet kapcsolni. Éjjelig ment az iwiw, msn, flört, stb.

A gyerekkel meg b..ott foglalkozni..

2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igazad van.nem jó iylen anya.
2011. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
köze?még a közelében sem ér annak a szónak hogy anya...
2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem éppen példamutató...szegény nagymamát azért sajnálom.
2011. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nahh köszi mindenkinek a választ,most a barátom orra alá dörgölhetem hogy mennyire igazam van,és ne legyen már naiv.

A nagyi szívesen csinálja ezt az egészet,de nekem kívülállónak totál furcsa,azt hittem a kezdetekben hogy a gyerek a barátom testvére.

2011. dec. 6. 14:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jó anya, de azért a nagyi is tehet róla, mert neki is a sarkára kéne állni, csak gondolom ő örül neki, hogy foglalkozhat vele.
2011. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért nem gondolom, hogy a barátodat ezzel kellene b..tatni. Igazából az az ő életük, ő dolguk.

Ahogy egy hozzászóló írta, a nagyi is tehet róla. Ha nincs rákényszerülve az "anya", szépen levetkőzi magáról a feladatokat. Hiszen a nagyi mindent megcsinál. persze az érem másik oldala, hogy egy igazi anyának eszébe sem jut levetkőzni, lepasszolni a gyerekével kapcsolatos feladatokat.

2011. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!