Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ajándékot választani...

Nem tudok ajándékot választani! Van 9 év körüli kislány rokonotok? Mit vettetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, hogy én is jövök ezzel a szokásos karácsonyi ajándék kérdéssel, de tényleg tanácstalan vagyok. A keresztlányom 9 éves, és fogalmam sincs mit vegyek neki. Babát szerettem volna, de kijelentette, hogy égő és már nem babázik. Horgászbotot is vennék, de ahhoz még kicsi, hogy a testvéreivel menjen, ruhát megint csak nem szeretnék, mert ha nem tetszik neki akkor nem fogja hordani és csak gyűlik a kacat. Olvasni szeret, de ő maga sem tudja, hogy mit.

Amikor kérdezem mit kér, azt mondja van neki mindene, amit gondolok, igazából kívánsága nincs. Nagyon szeret sminkelni, de az anyukája nagyon mérges lesz, ha kap tőlem még egy sminkpalettát.


Szóval valaki bármi ötlettel tudna szolgálni?

Nagyon köszönöm előre is!


2011. dec. 7. 11:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az óra jó ötlet. Semmiképp ne legyen kislányos. Én a 10 éves unokahúgomnak vettem olyan gyöngyfűzőkészletet, amiből ékszereket lehet csinálni (vannak hozzá kapcsok is).


A mai gyerkőcök nagyon hamar érnek, néha elcsodálkozom az unokahúgaim osztálytársain, már javában sminkelnek, az egyiknek már műkörme is van...

2011. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A hugom 8 éves és az én "Jézuskámtól" egy kistáskát kért, amit ki lehet színezni, van hozzá filc is. ( color me mine) szerintem kreatív ajándèk és kb 3000 ft.
2011. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!