Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ajándékot választani...

Nem tudok ajándékot választani! Van 9 év körüli kislány rokonotok? Mit vettetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, hogy én is jövök ezzel a szokásos karácsonyi ajándék kérdéssel, de tényleg tanácstalan vagyok. A keresztlányom 9 éves, és fogalmam sincs mit vegyek neki. Babát szerettem volna, de kijelentette, hogy égő és már nem babázik. Horgászbotot is vennék, de ahhoz még kicsi, hogy a testvéreivel menjen, ruhát megint csak nem szeretnék, mert ha nem tetszik neki akkor nem fogja hordani és csak gyűlik a kacat. Olvasni szeret, de ő maga sem tudja, hogy mit.

Amikor kérdezem mit kér, azt mondja van neki mindene, amit gondolok, igazából kívánsága nincs. Nagyon szeret sminkelni, de az anyukája nagyon mérges lesz, ha kap tőlem még egy sminkpalettát.


Szóval valaki bármi ötlettel tudna szolgálni?

Nagyon köszönöm előre is!


2011. dec. 7. 11:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Na ez a táska bejön :)

Iskolatáskát, tolltartót azt kapott tőlem.

Igazából nem úgy kérdeztem meg tőle, hogy nyilvánvaló legyen, csak hogy mit írna a Jézuskának :D Adtam az ötleteket, de kiröhögte őket :)


A merci csoki is jó kiegészítőnek, azt még meg kell tudnom szereti-e.

Nagyobb dolgot biztosan nem fog kapni a szüleitől, neki nagyon nincs is nagyobb dolog, ami hiányzik. Telefonja nincs, vagyis van, de nem használja, pedig elvileg azért kapta, hogy tudjon szólni, ha hamarabb van vége a sulinak, vagy ha valami gond van. Elég régi kis telefon, szóval értéke nincs, de egy jobbat nem akarok neki venni, félek az pedig a szüleinek lenne bántó. PSP-t élné, ebben biztos vagyok, csak fiútestvérei vannak, hamarabb tudott játszani, mint beszélni, de az nagyon drága, meg jobban örülnék, ha hasznosabban töltené a szabadidejét.

Viszont ezt a táskát megfontolom,ez tényleg jól hangzik. A neszesszerbe tegyek valamit, vagy csak egyszerűen hagyjam üresen, hadd pakoljon bele?

2011. dec. 7. 12:17
 12/32 A kérdező kommentje:
Miért? Attól, hogy válltáskája van még nem lesz egy idióta :) Mi is élveztük kislánykorunkban amikor ilyesmit kaptunk, nagyon szerettünk vele játszani. Pont abban a korban van, amikor a játékok már már égőnek számítanak, viszont a "normálisabb" ajándékokhoz meg kissé kislány. Iskolába biztosan nem vinné el a táskát, de sok különórára jár, angolra, zenére, ilyenkor télen jár korcsolyázni is, szóval ha olyan nagyobbat találnék, az szerintem egész jó lenne, ami olyan lányosabb, de mégis praktikus.
2011. dec. 7. 12:19
 13/32 anonim ***** válasza:
46%
Merci csokit biztos szereti semmi nincs benne amit ne szeretne egy gyerek.A neszeszer én szerintem hülyeség biztos vagyok benne hogy van neki csomó ilyen kis izéje amibe pakolászik.A cél az örömszerzés nem az,hogy túl legyél az ajándékozáson.Kötve hiszem,hogy örülne egy kis táskának.Szerintem maradj akkor a hajdísznél és a csokinál.Vagy van egy csomó ilyen figurás téli sapka kesztyűvel sállal ennek töb értelmét látom mint egy neszeszernek.
2011. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én 9 évesen kb. kaptam már vékony kis ezüstláncot, szerintem ezzel semmi baj nincs. Kis lánc, akár színes medállal, szerintem sokkal kevésbé "gáz", mint sminkkészlet egy 9 évesnek, hiszen ez életre szóló emlék marad, amit akár továbbadhat majd a lányának.
2011. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kell kérdést feltenned hiszen tudod mi a jó.
2011. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nálunk három éve az olajfestékes-számos kifestő az ajándék. Mindíg azt kér. Már tele van a szobája festményekkel. Most 11.

Én az ilyen kreatívos ajándékok részesítem előnyben: pl gyöngy.

2011. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

És ez az olajfesték hol beszerezhető? És mennyibe kerül?

Nézelődtem kreatív hobbi boltokban, de semmi olyat nem találtam, amit tudna hasznosítani.


Ha minél előbb túl akarnék lenni rajta, akkor sminket kapna, találtam tök jó 120 színes palettát, imádná. Otthon meg aztán pingálhatja magát, suliba úgyse engedi úgy el az anyukája :D De az apukája akármerre megy dolgozni mindig vesz neki vagy vizes alapú körömlakkot,vagy sminket.


Tudom én hogy nagyjából mi az,ami egy ilyen korú gyereknek öröm, csak félek, hogy neki épp nem fog tetszeni. Elég kényes. Nagyon el lett kényeztetve egyedüli lányként. Azt hittem majd fiús lesz, de sajnos nem :D Pedig akkor nem lennék gondban.


Rajzolni, festeni egyébként imád, nekem minden alkalommal rajzol, ha jön, mindig hoz egy ilyen kisebb ajándékot. Szóval ez az olajfesték nagyon tetszik. :)

2011. dec. 7. 12:37
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kulcsos naplót vettem neki.Nemsokára jön az időszak,mikor lesznek titkai meg tetszik neki egy-két fiú.Sajnos elég korán,de a mai fiatalok ilyenek.Szerintem ez jól jönne a te keresztlányodnak is.
2011. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Esetleg a karóráról mi a véleményetek?

Ez most jutott eszembe.

Egy normális,lányos, amit később is tud hordani szerintetek szép lenne?

Vagy tud örülni egy ilyen kislány órának?

2011. dec. 7. 12:39
 20/32 A kérdező kommentje:

Ez tényleg jó ötlet. Ha pedig nem akar bele írni, akkor akár rajzolhat is.

Ő is, mint én ilyen idősen már az óvodában is szerelmes volt, szóval abban biztos vagyok, hogy lenne bele mit írni :D

2011. dec. 7. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!