Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok ajándékot választani...

Nem tudok ajándékot választani! Van 9 év körüli kislány rokonotok? Mit vettetek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést, hogy én is jövök ezzel a szokásos karácsonyi ajándék kérdéssel, de tényleg tanácstalan vagyok. A keresztlányom 9 éves, és fogalmam sincs mit vegyek neki. Babát szerettem volna, de kijelentette, hogy égő és már nem babázik. Horgászbotot is vennék, de ahhoz még kicsi, hogy a testvéreivel menjen, ruhát megint csak nem szeretnék, mert ha nem tetszik neki akkor nem fogja hordani és csak gyűlik a kacat. Olvasni szeret, de ő maga sem tudja, hogy mit.

Amikor kérdezem mit kér, azt mondja van neki mindene, amit gondolok, igazából kívánsága nincs. Nagyon szeret sminkelni, de az anyukája nagyon mérges lesz, ha kap tőlem még egy sminkpalettát.


Szóval valaki bármi ötlettel tudna szolgálni?

Nagyon köszönöm előre is!


2011. dec. 7. 11:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Hááát, az óra annyira nem jó szerintem. Ami tényleg szép, az drága, és túl értékes egy ilyen kislánynak, a babás, színes fazonok meg "gagyik" és rizikós, mi tetszik neki. Az órát felejteném, de a rajzolós-festős dolog az nagyon tuti lenne!
2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is van egy 10 éves kislány a családban és ő Playmobilt kért ajándékba. Mondjuk ő imád játszani és babázni is szokott.
2011. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

jaj, 57%-os, akadj már le a témáról

a kérdezőnk gyönyörűen vázolta, hogy mi a helyzet, milyen típusú a lányka, akinek ajándékot akar venni

a Te ötleteid is jók - csak nem ennek a lánynak

miért nem vagy képes belátni, ha egyszer nincs igazad?

Ennek a lánynak az általad javasolt ajándékok nem valók.

Most mit húzod fel magad. A kérdést meg abszolúte jogosan tette fel a kérdező, sőt, még hasznos válaszokat is kapott rá.

Te meg mást sem tudsz, csak fikázni mások válaszait. Hát leld örömöd benne, ha másban nem sikerül!

2011. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Igen, valóban hasznos minden válasz :) Tényleg jó ötleteket kaptam. :)

Hihetetlen, hogy a 90 éves dédimamámnak egyszerűbb az ajándék, mint egy kisgyereknek :D

Az a legérthetetlenebb számomra, hogy én ilyen idősen tele voltam óhajokkal, ő pedig csak megrántja a vállát és tényleg mindene megvan, amivel eljátszogat. Imádja még a játszótereket, de azt sajnos nem tudok neki telepíteni, nálam pedig általában a számítógéppel játszik. :D )


Tavaly kért ágyneműt, Hannah Montanasat, kapott is, de már nincs olyan sorozat, amit nézne.

Titokban nézte a Benkőt régen, nekem elárulta :'D, de ez nem mérvadó ajándék szempontjából :D

Sajnos hangszere is van, pedig az is jó lenne.

2011. dec. 7. 12:51
 25/32 anonim ***** válasza:

16. vagyok

Mi készletben vesszük az Intersparban

Idén Lidl-ös vásznakat és festőszettet kap.

2011. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a Playmobilos ötletem miért lett ennyire lepontozva?? Csak egy ötletet adtam és segíteni akartam, nem kritizáltam senkit.
2011. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nekem nincs 9 év körüli lányismerősöm, és a többiek már nagyon jó válaszokat írtak.

De én is írok, hátha tetszik az enyém is. Társasjátékra nem gondoltál? Nem ismerek túl sokat, de mondjuk olyasmi, amivel az ismereteit is bővítheti, mint pl. a Kérdezz- felelek társas gyerekeknek való változata.

Vagy írtad, h szeret olvasni, de maga sem tudja, hogy mit. Jacqueline Wilson könyvei szerintem nagyon jók. Vannak, amik már inkább idősebbeknek, illetve idősebekről (13-14-15 évesek) szólnak, de ha jól emlékszem, akad olyan is, amivel egy kilencéves is tud azonosulni.

Esetleg valamilyen gyerekeknek szóló színes ismeretterjesztő könyv is jó lehet, nyilván az érdeklődési körén belül (pl. állatok).

2011. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ja, és aki a festős dolgot írta, szerintem valami ilyesmire gondolhatott: [link]

Ehhez hozzáadják a szükséges színű festékeket és egy ecsetet is.

2011. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Az én lányom 10 éves, és van némi fogalmam mit szeretnek az ennyi idős gyerekek.

Most divatba jött a színezhető táska, ebből van oldaltáska, válltáska, hátizsák. De tudsz venni kis kézitáskásat is. Saját maga színezheti ki textilfilctollal és nagyon tuti egyedi lesz.

Küldöm a linket:

[link]


Aztán a sminkes dolgok tényleg tetszenek nekik, én mondjuk nem szoktam venni az enyémnek, ráér majd ha 15-16 éves lesz. :-)

Szeretik a szép, csilli-villi naplókat.

A könyv nagyon jó ha szeret olvasni. Az én lányom pl. rajong az állatos történetekért. pl. Kelly McKain: Helen és Huncut c. könyvét ajánlom, a lányom 3 nap alatt kiolvasta és van folytatása is.

Ha szeret gyöngyöt fűzni akkor vehetsz neki készletet is, de ne babásat. A Müller-ben lehet venni pl. Swarowsky kristály gyöngyöket, abból készíthet magának valami szépet- karkötőt, nyakláncot.

Aztán valamelyik gyerek szereti a számítógépes játékokat. Ennyi időseknél nagyon menő a Sims nevű játék, persze csak ha a szülő engedi gépezni.


Hirtelenjében ennyi jutott eszembe de még gondolkodom! :-)

2011. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszokat :)

A lepontozó nem én voltam, nem tudom kinek volt ez a szórakozása, nekem minden válasz hasznos volt!

2011. dec. 7. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!