Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha adósság került a nyakamba,...

Ha adósság került a nyakamba, és szinte ingyen dolgozok napi 13 órában, plusz a szüleim éppen most akarnak kitenni otthonról, akkor normális-e az hogy gyakran gondolok az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Az adósság nem banki eredetű, a törlesztőrészlet miatt havi pár ezer forint marad nálam, és anyámék is le akarnak húzni havi 20-25ezerrel... az emberek,és a barátok elfordultak tőlem.

És egy megoldásként előttem lebeg az öngyilkosság.... én akkor zavart elméjű vagyok, vagy bolond? mert senki sem áll mellettem, mindenki csak belém rúg, pedig önhibámon kívül keletkezett a majd félmilliós tartozásom...


2011. dec. 7. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És mennyi volt a tanfolyam?

Gondolom nem milliókra rúg! Kérj részletfizetést, anyukádéktól pedig türelmet, és megértést.

Amúgy hány éves vagy? Csak hogy így benézted ezt a tanfolyamot.

2011. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha hiszel Istenben és a reinkarnációban akkor a következő élet jobb lesz.
2011. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
nem akarlak elkeseríteni, de vannak sokkal rosszabb helyzetben lévők is, mégsem az öngyilkosság a megoldás, szerintem semmire sem megoldás. Én az olyan embert tudom csak becsülni, aki nem sajnáltatja magát, hanem feláll a padlóról és újrakezdi. Nem azt jelenti, hogy nem sajnállak, mert ilyen helyzetbe kerültél, de szerintem lesz ennél még sokkal rosszabb is...
2011. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!