Mi a bajuk velem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és zsidó. Ha bárhova elmegyek bulizni stb. és ha ez kiderül akkor egyszerűen már szóba se állnak velem. A suliba ugyanez megy. Nem csak a suliba, mindenhol. Nincsenek barátaim se senkim. Magányos vagyok. Mindenkivel kedves vagyok mégis ez van. Miért?
2011. dec. 7. 21:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Én évekig jartam olyan osztalyba, közösségekbe, ahol soha nem kerult szóba, hoyg ki a zsidó, egyszerűen nem illik iylenről beszélni. Csak a szuleim mondták, amikor látták a gyerekekekt a szüleikkel együtt, hoyg valakin nagyon karakteres zsidó vonások vannak, és akkor így tudtam rola.

Lehet, hogy ez a dolog NEKED fontos valamiert, es szóba hozod?

Hogy szokott ez "kiderülni"? Elmondanád, kérlek?

2011. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Egy kis faluban élek. Elég egy embernek elmondani, hogy zsidó vagyok máris mindenki tudja. Nem hinném, hogy látszik rajtam."

Akkor egy olyan faluba kerültél, akiknek valamiért rossz tapasztalatuk volt a zsidókkal/egy zsidóval, és még ostobák is, és Rád vetítik ezt a rossz tapasztalatot. Válasszatok másik helységet, nem szabad kitenni Magatokat ostoba és rosszindulatú emberek bántalmazásának.

2011. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
én nem néznélek le emiatt vagy ilyesmik.lehet hogy normálisabb vagy mint aki nem az.esetleg velem is beszélgetnél?:)én nem vagyok olyan lenézős.
2011. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ne légy szomorú

keress olyanokat, akik nem néznek le

azért csinálják, mert hülyék

fel a fejjel:)

lesz még jobb is:)

2011. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Elég korlátolt faluba költöztetek. Részvétem. Ismerkedj meg más zsidókkal. Akár neten. Nem hiszem, hogy bizonyítanod kellene azoknak, akik már úgy megbélyegeztek, hogy nem is ismernek.
2011. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
3%
Hát én sem állnék veled szóba.....!!!!!
2011. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

kedves kérdező ha adsz egy elérhetöséget (msn)

én szivesen beszélgetek veled.

Ha közel vagy akkor még találkozhatunk is

2011. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Gyere fel Budapestre! Itt minden második ember zsidó! ;-)
2011. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na, nem minden masodik, minden negyedik-ötödik, de itt olyan sokfélék az emberek, hogy fehérembert a fehérembertol már végképp senki nem kulonbozteti meg, egyszeruen nem téma semmiféle kulonbség, egyszeruen bunkosagnak szamit barkire barmilyen megjegyzest tenni.
2011. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal: ő hogy kezeli / kezelte fiatal korában?
2012. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!