Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen neve legyen az unokahúg...

Milyen neve legyen az unokahúgom születendő kislányának?

Figyelt kérdés
A nagyon fiatal (és gyerekkérdésben járatlan) unokahúgom megkért, én legyek születendő kislányának keresztanyja. Jelenleg kétségbe van esve, mert nem tudja elhatározni magát egyetlen név mellett sem. Annyit tud biztosan, hogy valami különleges nevet szeretne, valami egzotikusat első körben. Két keresztnevet szeretne neki adni, a második névnek a családi hagyomány szerint valami bibliai névnek kell lennie! A vezetékneve "Kiss" lesz a babának. Segítsetek, hogy mi illene ehhez! Sok választ várok, mert válogatósak vagyunk! :D
2009. máj. 16. 16:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
vegyetek utónév könyvet.ezt most nem rosszból irom.
2009. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Oké, de már volt egy választásunk első kersztnévnek, az Elektra, de arra azt mondták, hogy ízléstelen... :$
2009. máj. 16. 16:34
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a favorit az Amíra volt,arab név jelentése hercegnő, de van Míra is az pedig csodát jelent

Menj rá a Babázó.hu-ra,és a tervezőben a névadónál,ha beírod a vezetéknevet,kiadja,hogy milyen keresztnév illik hozzá

2009. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

szia!


Nem ízléstelen , csak nem illik a vezetéknévhez. de egyébként tényleg rengeteg szép és különleges név van az interneten is. Én most szemezgetek párat: Aletta, Alinda, Amarilla, Amanda...és ezek csak az "A" betűsök között vannak...

2009. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a Kiss vezetéknévhez szinte minden illik
2009. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét nevet nem mondok (bár nekem pl tetszik a Petronella):D, de a Kiss-hez sztem mindenképp vmi hosszabb nevet válassz, míg a 2. név megint rövid legyen. Illetve ha magas mgh.-s nevet választotok, annak vidámabb csengése van, mint egy mély mgh.-snak:)
2009. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

ARIADNÉ (görög) tiszteletre méltó, szent; bájos, szépséges(jún.7.,szept.17.)


LARA (latin)márc.26.

AMARILLA (görög-latin) fényes (máj.1.)

Ezen kívül még találtam: Anasztázia, Berillke, Zulejka

bibliai nevek: Anna, Manna, Naomi

pl.: Kiss Amarilla Anna

Kiss Lara Manna

2009. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Nekem a Rebeka tetszik. Szép bibliai név szerintem.
2009. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

nekem tetszik az Elektra, bár én alapból a különlegesebb nevek híve vagyok.

ezeket ajánlanám: Olívia, Fédra, Csillag (bár ez a Kiss vezetéknévvel kicsit fura), Hanga, Édua.

2009. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Amrita, Alida, Olívia, Lídia, Sára, Hanna, Hella, Zília, Zille, Ráhel, Regina, Réka- így hirtelen az egzotikus Vs Bibliai repertoárom:)
2009. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!