Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen neve legyen az unokahúg...

Milyen neve legyen az unokahúgom születendő kislányának?

Figyelt kérdés
A nagyon fiatal (és gyerekkérdésben járatlan) unokahúgom megkért, én legyek születendő kislányának keresztanyja. Jelenleg kétségbe van esve, mert nem tudja elhatározni magát egyetlen név mellett sem. Annyit tud biztosan, hogy valami különleges nevet szeretne, valami egzotikusat első körben. Két keresztnevet szeretne neki adni, a második névnek a családi hagyomány szerint valami bibliai névnek kell lennie! A vezetékneve "Kiss" lesz a babának. Segítsetek, hogy mi illene ehhez! Sok választ várok, mert válogatósak vagyunk! :D
2009. máj. 16. 16:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Auróra(hajnal)
2009. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Én is szeretem a különleges neveket :) De tényleg nem könnyű választani. Nekem személyes kedvencem a Bella (talán nem olyan különleges, de ma elég ritka). De például ezek is szépek: Tessza, Tirza, Tíra, Lúcia, Kendra. Bibliai nevek közül szerintem szép a Rebeka, Eszter és Hanna (de engem is így hívnak :D )
2009. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Jázmin

Indira

Lili

2009. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Véleményem szerint a Johanna is egy különleges név.
2009. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

Kiss Abigél


Kiss Hanna


Kiss Judit


Kiss Eszter

2009. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
az Indira nekem is nagyon tetszik. azonkívül nálam az abszolút favorit az Áfra, az első lányom majd ezt a nevet kapja. a második(mindenképpen szeretnék legalább 2 lányt) Nanett Amélia lesz, ezek is nagyon tetszenek és az elsőt legjobb barátnőm, a másodikat pedig utánam kapja, ezek a beceneveink. tetszik még az Asztrid, Fédra, Hanga, Henrietta, Villő, Janina, Léna is. ezek azért különlegesek is szerintem.
2009. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
nekem a Johanna a kedvenc:)
2009. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Én is Kiss vagyok:) engem Juditnak hívnak:)

Jelentése Júdeából származó nő:)

2009. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

OFF:

Elárulná a lepontozó, hogy itt pl mi alapján osztogatja a zöldeket-pirosakat?

Egyéni ízléseket lepontozni... Hát... Tényleg értelmes, jaja.

ON.

2009. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik lányom is Johanna,a másik Norina
2009. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!