Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki egykori...

Van itt olyan nő, aki egykori tanárához ment hozzá?

Figyelt kérdés

Nem okozott problémát a korkülönbség? És a kezdeti "kultúrsokk"? Nem éreztétek azt, hogy sosem lesztek agyilag olyan szinten, mint Ő? Előtte mennyi ideig jártatok? Már azalatt kezdtetek el járni, hogy tanított, vagy csak utána jöttetek össze? Minden érdekel!


Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. dec. 11. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Én gimnázium utolsó évében ismertem meg, egyértelmű jeleket adott, hogy tetszem neki, 7 évvel volt idősebb. Elvoltunk, de igazán sosem jöttünk össze, érettségi után még beszéltünk néhány hónapig, aztán az egyetem miatt már teljesen elváltak útjaink. De azt hiszem, egy kicsit én is szerettem.
2011. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit túl sokat képzelsz abba, hogy ő tanár. Csak egy ember, nem Isten.


Nálunk 20 év volt a korkülönbség, nagyon jól éreztem vele magam, de úgy éreztem, hogy nem fog működni. Jó néhány hónapig voltunk együtt. Agyilag meg Isten ments, hogy ott tartsak, mint ő :)


Kérdésedre válaszolva: akkor jöttünk össze, mikor tanított. Furi volt úgy órán ülni, hogy tudtam, 1 óra múlva nála leszünk, és a dolgozatomat délután együtt nézzük át.

2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!