Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostani 50-60 év körüli...

Mostani 50-60 év körüli férfiaktól kérdezném mik a kedvenc filmjeik? Apukámnak szeretnék kedveskedni régi filmekkel!

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem emlékszel, hogy milyen filmeket néztetek együtt? Például én apuval (annyi idős, mint a te apukád kb)rengetegszer láttam a Smaragd Románcát, a Pretty Womant meg a Die Hardot, és a Bud Spencer-Terence Hill vígjátékokat.
2011. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Ennyi selejt film, amit itt ti ajánlottatok...!

Akkor legyen "SZELÌD MOTOROSOK" és nem más!

2011. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 No.2 válasza:
elhagyott szeretők 11
2011. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez abszolút izlés kérdése. Többen is írták Bud Spencert, meg Lui Fünét. Apukám 57 éves és rühelli őket.

De szereti a régi akciófilmeket az olyan 80-90-es évekből pl. a Rambó széria, de lehet kevésbé ismert színészekkel is.

Múltkor megnéztük vele a Jégkorszakot, meg másikszor a Bor, Mámor, Provence-t, amikre emlékszem, hogy nagyon tetszett neki.

Sokat nevetett rajtuk, pedig elvileg az animációs filmeket nem is nagyon szereti, hogy a francia modern filmekkel hogy volt előtte, azt meg már nem tudom. :)


28F

2011. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 graci válasza:
A Tanu c alpfilmt nem hagynám ki !!
2011. dec. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 graci válasza:
Valoban izlés kérdése, de a magyar filmek kozul a háboru táni filmek, pl. latabár fel a fejjel, vagy korhinta, Töröcsik Marival, amit sokan irtak Rambo filmek, Roki Swarczenegger filmjei.
2011. dec. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Idétlen időkig

Isten nem ver Bobbal

Koncsalovszkij: Odüsszeia

Szindbád

2011. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
én 63 éves vagyok, nagyon szeretem a Calambo sorozatot. Peter Falk finom humora számomra mindig nagyon élvezetes, soha nem tudom megunni.
2011. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én 58 vagyok, mivel mindenkinek más az izlése erre nagyon nehéz választ adni, ahhoz ismerni kellene a személyiséget. Én speciel -egyebek mellett- szeretem a régi magyar filmeket egy időben a M.M-ban a teljes sorozat kapható volt olcsón! Bár feltételezem ennyi idős korban a papa már mindent beszerzett magának, így nem lesz könnyű meglepetést szerezni...
2011. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. dec. 18. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!