Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertek vagy megpofoztak...

Megvertek vagy megpofoztak valaha a szüleid?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:14
1 2
 1/14 bánomisén ***** válasza:
95%

Aha. A nagyszüleim seggrepacsijait már rég elfelejtettem, de az anyám pofonjait soha nem bocsájtom meg.

Szerintem a pofon megalázó és még egy kisgyerek is így éli meg. Ha már ütni kell - mert néha kell - akkor van annak a gyereknek hátsó fele is...

2011. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha. Inkább lelki terror volt.
2011. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Életemben kétszer kaptam tőlük pofont, és akkor tudtam, hogy baromi nagy hülyeséget csináltam.
2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
engem igen. főleg a mostohaapám, és abszolút semmiségekért. nem bocsátom meg neki soha.
2011. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összeverés és a nagyon-nagyon ritkán alkalmazott pofon nem ugyan az. Talán kétszer kaptam, de akkor volt súlya, nem is igazán a fájdalom miatt, egyszerűen csak éreztem, hogy komoly hülyeséget csináltam. Nem is volt olyan nagyon nagy pofon, de jelzésnek elég hatásos.
2011. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Anyu egy párszor elfenekelt minket (van egy Hugom), de annyi. ...és belátom, hogy jogosan.


A nevelőapánk viszont egy szadista állat volt! Ha kellett, ha nem, vert minket! Mindenért. Ha nem úgy tettem le valamit, ahogy neki tetszett, azért is kaptam... Nem egyszer úgy megvert, hogy bepisiltem! Hugomat detto.

2011. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor, nem voltak szégyenlősek, ha verésről volt szó...Főleg apám volt ilyen, vele nem is beszélek már több mint két éve. Nem mintha még mindig haragudnék, vagy nem tudtam volna feldolgozni, csak számomra idegen, és nem hiányzik cseppet sem.

23/N

2011. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. És ennek ellenére felelősségteljes, felnőtt nő lettem!
2011. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Apám megpofozott, mivel egyszer nem mutattam meg neki a fogaimat(hülyeség, nem?) Soha nem felejtem el azt a pillanatot, nem fájt testileg, de lelkileg nagyon. Ez volt 9-10 éves koromban, azóta egyre romlik a kapcsolatunk.Addig kicsit bátrabb voltam, azóta egyre inkább visszahúzódóbb lettem/vagyok.
2011. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,adtam is rá okot,bár lehet hogy másképp is rendezhették volna.Ok nélkül szerencsére soha.
2011. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!