Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertek vagy megpofoztak...

Megvertek vagy megpofoztak valaha a szüleid?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen. :(..

Mai napig is ugy van, hogyha valaki az arcom elött/közelében legyint a kezével, akkor öszehuzom az arcom,becsukom a szemeim, mert eszembe jutnak a hatalmas pofonok apumtól, kiskoromban.


egy majdnem 18éves lány.

2011. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

13é voltam akkoriban halt meg papim elég rosszul viseltem és hazugságon kapott apám és úgy felpofozott, 1é nm szóltam hozzá és aznap a moziba sem tudtam elmenni az osztállyal és erről senki nm tudott. Kisiskolásként kerestem vmi és nm találtam erre oda jött a f@sz és beletolta a fejem az asztalba, h nm ott van?? Persze nm ott volt! Egyszer anyu vert el úgy, h bepisiltem azt megértem, h aggódott, de így elverni?.. Egyszer meg a fal adta vissza a másikat úgy kaptam! aputól elég sokáig tartottam később is!! Megtette azt is apu, h mamimnál voltam, h ne legyen egyedül és haza rángattatott, h nm lehetek mamimmal! Pedig úgy örült, férje halála után volt, aztán mostanában találtam meg egy füzetet, amiben leírtam mi is történt és derült ki újra, apám anyjának bökte a csőrét, h odamentem! Hozzáteszem sosem bírták egymást a nagyszülők!!!

Azt mondják, akit gyerekként vertek az felnőttként ezt teszik a gyerekével!:((

2011. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

01:55 - Azt,hogy akit gyerekkorában vertek, az felnöttként a gyerekeit fogja verni, nemhiszem hogy igaz.. Engem is vertek, s el nem tudom képzelni hogy majd ha gyerekeim lesznek, akkor öket verni fogom.. Épp azért, mert én verve voltam, s nem akarom ugyanezt a gyerekeimmel megtenni!

Oké, nem erösen rácsapni a fenekére, az oké, ha nem szedi össze magát, de ugy megütni, mint ahogy engem vertek, sosem fogom a gyerekeimet!!


Újra a majdnem 18éves lány.

2011. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1-9 eves koromig szinte mindennapos volt a verés (anyukam, nagyszuleim). Aztan hirtelen abbahagyták, azota sem tudom, miert.
2011. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!