Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, úgy érzem...

Magányos vagyok, úgy érzem mindenki elfordul mellőlem. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
anyámmal összevesztem, már lassan egy hónapja nem beszélek vele, nem is szeretek itthon lenni. ha apámhoz megyek ő mindig az új nőjét helyezi előtérbe és idegesít egyszerűen. A barátommal szakítottam 1 hete körülbelül, hiányzik, szeretem és utálom is egyszerre, nem bírok továbblépni. Sehol sem érzem jól magam, nem tudom mit tegyek, kilátástalannak látom a jövőt és úgy érzem senki nem szeret és nem is tudom találok e olyan férfit aki fog szeretni. 22L
2011. dec. 11. 18:21
 1/7 anonim válasza:
Biztosan találsz majd magadnak mást. Ha esetleg van jó barátod/barátnőd, akkor talán segíthet neked. Ha olyan apád nője, akkor próbálj vele barátkozni.
2011. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is igy érzek,csak a család mellettem áll.

De viszont nem volt senkim se még,a többi szerintem nálam ugyanaz.

2011. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kortünet. Sajnos.

Egy a fontos ne akarj nagyon keresni valakit!

Viszont mivel lány vagy, elég sokat társaságban lenned és válogathatsz a pasik közt. De jobb ha előbb keresel egy-két barátnőt, mert túlzottan csimpaszkodni fogsz a párodba, ha magányos vagy és nincs más a közeledben.

2011. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vannak barátnőim, igaz nem érnek rá sokat, de úgy érzem mindig ha társaságban vagyok nekem csak egy valaki kell, egy szerető férfi.
2011. dec. 13. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Apakomplexus?
2011. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy azóta?

Pontosan ugyan ezeket élem át én is. Most, ami van az maga a pokol... egyedül vagyok, mint az ujjam, azt hittem vannak barátaim, de amikor segítséget kértem, azt mondta az egyik: "majd ha kipihented a hülyeséget, akkor keress". A másik nem válaszol...

Bárcsak lenne elég bátorságom meghalni. Szombaton csak egy hajszál választott el attól, hogy a vonat elé másszak. De valami visszatartott.

Rettenetesen vagyok... nem tudom mi lesz a vége, és hogyan .

2012. jan. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsombika válasza:
57%
Én még csak 13-éves vagyok,kb. 3 éve volt egy barátnőm.Nagyon szerettük egymást,és nem ilyen kisgyerekes,hanem komoly kapcsolat volt.Sokat beszélgettünk,játszottunk,olyan szép volt így.De mint minden ez se volt tökéletes.Ebben a tanévben egy új fiú jött az iskolába.Hozzám képest semmi se volt.Vézna,max 3-mas tanuló,és mégis a barátnőmnek ő volt a jobb.Azóta mintha sohase ismert volna,nem köszön,rám se néz.Bárcsak ne is jött volna az a fiú az iskolába,akkor nemkéne minden éjjel törött szívvel ágyba bújni és reménykedni,hátha jobb lesz a sorsom.
2012. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!