Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos egy bizonyos ok miatt...

Sajnos egy bizonyos ok miatt nagyon ideges vagyok. Anyukám szed Frontin nevű gyógyszert. Úgy tudom, az nyugtató hatású. Mi lenne, ha bevennék belőle egyet, hogy megnyugodjak és ne gondolkodjak hülyeségeken (nem öngyilkosság. )?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyukáddal. De előtte inkább menj ki és sétálj egy nagyot, esetleg tornázz egy órát, de abból a fajtából, ami után alig kapsz levegőt. Sok esetben a fizikai fáradtság is elég megnyugodni. Minden nyugtató valójában idegméreg, ha nem feltétlen muszáj, ne mérgezd magad.
2011. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ne vedd be!

Igyál egy meleg teát,lazulj el egy kád forró vízben-gyújts gyertyát,kapcsolj zenét és feküdj le utána pihenni!

2011. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a nyugtatókkal, hogy rászoksz, nagyon könnyen. Alternatívan próbáld meg csökkenteni a feszültséget!
2011. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jár az agyam.. kattog..bármit csinálok. Most itt olvasgattam számomra semleges témában kérdéseket, mindjárt elkezdek egy akció könyvet, ez is teljesen semleges... Azt szeretném, hogy gyorsan elteljen az idő, mondjuk holnap reggelig. Aludni nem igazán tudok, mert aludtam délután és most nem vagyok álmos.. Tervezek még filmet nézni, illetve ha van még itthon színes papír, akkor csinálok egy ajtódíszt is. De annyira kattog az agyam.. és nem tudok lenyugodni.. semmi sem tereli el a figyelmemet... :( Ezért gondoltam a gyógyszert, hogy legalább el tudnék aludni, és addig sem gondolkodom. Alternatív alvást segítő módszerek is jól jönnének... Előre látom, hogy még éjjel 3 körül is fent leszek..
2011. dec. 11. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Vigyázz a Frontin függőséget okozhat!

Inkább sétálj egyet (ahogy az előző írta)! az jót tesz!!

2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok gondolkodni.. Séta közben meg csak azt tenném... :S
2011. dec. 11. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elaludnál tőle.
2011. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A sétától vagy a gyógyszertől? Nem szívesen mennék sétálni, mert gondolkodnék, meg fáj a fejem és meg vagyok fázva, nem akarok beteg lenni még jobban.. :S
2011. dec. 11. 19:34
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Aranyosak vagytok, hogy segítetek nekem! Puszi

(19/L)

2011. dec. 11. 19:51
 10/16 anonim ***** válasza:
A citromfű tea nyugtató, én egyszer ittam olyat, nem tudtam, hogy nyugtat. Csak azt vettem észre, hogy alig bírok fent maradni:D aztán mondták, hogy egyébként ez nyugtató tea, nem tudtad?:D Ha van a közeledben tesco szerintem ott tudnál venni
2011. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!