Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy barátnőm...

Miért van az hogy barátnőm álmában kattog? Nagyon idegesítő és nemtudok töle elaludni! Mit tegyek? Minden levegővétel után kattan egyet valami a szájában. Mi lehet? Ne írjatok hülyeséget hogy lenyelte a vekkert meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
ő minden pózban csinálja ezt... már minden irányba pörgettem forgattam alvás közbe.... különalvás felejtös.... mer én meg bizonyos nöi testrészek nélkül rosszul alszom de komolyan..... amúgy se vagyok jó alvó... van amikor hetekig nem alszom.. vagy csak 2-3 orákat... de mikor bebujok a cicik közé még a nyálam is csorog és lazán átalszom az éjszakát...
2011. dec. 13. 12:05
 22/33 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy :D :D de tényleg

ilyenkor mindig furcsán nézek amúgy mikor ilyen kérdéseket meg válaszokat olvasok mert nálunk épp hogy én horkolok (én vagyok a lány) és páromat max akkor zavarja ha még fent van és tv-zni szeretne :D amúgy nem zavarja

sőt, ha ő alszik el előbb és épp ittas kicsit olyankor mindig odabújik, jóóóó közel teszi a fülemhez a száját és tátott szájjal horkol olyan hangerővel, hogy még a szomszéd kerület is hallja. De én mindig csak mosolygok rajta és alszok rendesen


az álmában magyarázós pasin jót nevettem :) enyém is ilyen. olyan dolgokat szokott közölni éjjel, hogy csak lesek

múltkor felkeltett hogy hozzam neki oda a cukorkákat pl. nem tudtam miről van szó :D

23L

2011. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Lehet off, de nézzétek meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ez akkor nagyon feldobta a napomat. :)

2011. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Férjemnél is hasonló volt. Elment fül-orr-gégészhez, aki elküldte alváslaborba. Onnan ment rádiófrekceniás műtétre. Ez egy 5 perces műtét, áttörlik a torkot lydocainnal, utána a lágy szájpadba elektródákat vezetnek (nem érzed), és kicsapják a fehérjét. Ez felszívódik, a lágy szájpad feszesebb lesz és elmúlik a horkolás.


A kattogó hang inkább erre utal, mint orrsövényre, de mindkettőt nézik ilyen esetben, az orvos meg fogja mondani, hogy mi a teendő.


A műtétnél a toroktörlés volt egyedül rossz, enyhe öklendezést okozott, az elektródákat már nem érezte. Utána két napig nem ehetett túl forró és "karcos" ételt (pirítós, rántott hús). Műtét után fél órát bent tartják, hogy nincs-e gond, utána mehet haza, fájdalmat nem fog érezni, esetleg enyhe húzódást, de ennél még egy torokkaparás is kellemetlenebb.

2011. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

látom így is széjjel van offolva a kérdés tovább folytatom ezt a hagyományt

Olyan a munkám,hogy néha kiküldetésen kell részt vennünk,megállunk az autóval,négyen vagyunk egy kocsiban ,van egy kollégánk aki nem viccelek kb 1 perc alatt alszik el,annyira horkol ,hogy ha bent maradunk a járműben nem lehet tőle beszélgetni.

Egyszer lemértük, csukott ajtó mögött , 200 méterre is simán hallatszott a horkolása

2011. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
ezek nagyon durvák én szerencsésnek mondhatom magam akkor ezzel a kis katogással:D
2011. dec. 13. 13:12
 27/33 anonim ***** válasza:
Füldugó?
2011. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ja, és megszoknád! :)
2011. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én is kattogok, bár én akkor abbahagyom mikor a férjem hozzám bújik és átölel. Nem tudom mi ez, de nem is érdekel:D Őt nem zavarja:))


23N

2011. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Az én párom horkol. Már 100 féle tapaszt kipróbált és semmi! Én az emeleten alszok, ő a földszinten a kanapén, de így is sokszor gondolkodok rajta, hogy lejövök és fölrázom, hogy fejezze be a horkolást, mert agyonütöm. Ez nála tuti betegség, fül-orr-gégészt kéne felkeresnie, de mivel férfi, úgy gondolja, hogy fölösleges, mert nincs semmi baja.

Te viszont szólj a barátnődnek, hogy ez és ez van, nem tudsz aludni, mi lehetne a megoldás. Mivel nő, könnyebben rááll az orvoslátogatásra.

2011. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!