Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy barátnőm...

Miért van az hogy barátnőm álmában kattog? Nagyon idegesítő és nemtudok töle elaludni! Mit tegyek? Minden levegővétel után kattan egyet valami a szájában. Mi lehet? Ne írjatok hülyeséget hogy lenyelte a vekkert meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed, hogy a horkolást egy tapasz megoldja...

párom annyira horkol időnként, hogy van, hogy 2 ajtót kell becsukjak magunk között hogy aludni tudjak tőle. A terhességem elején éjjel is rosszul voltam sokszor, fejfájósabb napokon, ő átment a nappaliba hogy ne zavarjon, becsuktuk az ajtót, és semmit nem ért. Akkor átköltöztem a leendő gyerekszoba padlójára(!!!), hogy legyen köztünk 2 ajtó. Ugyan kemény volt a parkett, de inkább az mint a mennyezetrepesztő horkolás.

2011. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
am ez egy kicsit vicces:D akkor megtaláltam a tökéletes nöt álmában is...... akar:D am értem ez is inkább torokbol jövö kattogás mint sem fog hang... nagyon csodálkozok rajta meg sokat filóztam rajta....
2011. dec. 13. 11:51
 13/33 A kérdező kommentje:
furcsa hogy mik vannak.... de jól esik hogy nem csak én küzdök ilyenekkel:D az a horkolás kemény:D
2011. dec. 13. 11:54
 14/33 anonim ***** válasza:

Füldugót próbáltad? A férjem azzal tud csak aludni mellettem.

kattogós-dumálós

2011. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
én nem viselek el semmi iylesmit magamon még az ékszerekkel is gondjaim vannak... nem bírnék füldugóval aludni... dumálni még oké azt még hallgatnám is miket dumál... de ez a kattogás tiszta para egy sötét szobában:D
2011. dec. 13. 11:57
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Különben ezt meg kell osztanom veletek, kifeküdtem páromtól... :)

Egy buli után voltunk, ahol ő elég rendesen fogyasztott alkoholt. Itthon összebújtunk-forma, és elaludt a vállamon, mondom neki, mozog a gyerek. Erre ő:

"De semmi köze a spermához. A kislány fejében is 3 évig volt, anyámnak 2."

(előző este a Monsters inside me-t néztük a discovery-n, parazitákról ahol egy kislány fejében valami féreg volt.)

Padlórafekvős kismama :)

2011. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Testverem es anyukam is csinalja ezt, szoval tudom, mirol beszelsz. Pontosan nem tudom, mitol van, talan valami mozdul a garatban...

Engem is nagyon idegesitett, de nem tudom, van-e erre ellenszer es hogy orvos foglalkozik-e vele. Szerintem nem szervi baj es nem is olyan, mint a horkolas, szoval nem valoszinu, hogy meg tudjak-e oldani. Mindenesetre nem olyan hangos, mint egy horkolas, hanem inkabb idegesito. El kell mondanod a baratnodnek, de nem hiszem, hogy barmit is tudna tenni ellene. Beszeljetek meg, mi legyen a megoldas. (pl kulonalvas)

2011. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor horkol meg kattog a férjem ha hanyatt fekszik.

Mond meg neki hogy oldalt feküdjön. Ha oldalán fekszik akkor nem fog se horkolni se kattogni.

2011. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
hehe xd xd xd durva:D:D:D:D
2011. dec. 13. 12:01
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

Ismerös.A férjem úgy horkol,hogy a falra lehet mászni.Mink külön alszunk amíg a gyerekek picik....

Nincs más megoldás,mert a gyerekkel kelek minden éjjel 3x 4x a férjemtöl meg nem tudok aludni.A lányom csikorgatja a fogait az apjával együtt....

Hát ez van."türni" kell. :D

Használj füldugót.Amíg nem voltak gyerekek nálunk bevállt.

2011. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!