Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye van remény ennek a...

Ugye van remény ennek a házasságnak a megmentésére?

Figyelt kérdés

4 éves házasságban (kapcsolat már csaknem 10 éves) a férjemről kiderült, hogy megcsalt egy kolléganőjével, fél éve tartott a kapcsolat, mikor rájöttem. Kislányunk másfél éves volt, én a második babánkat vártam. Állítólag nagyon szerelmesek egymásba. Először talán az én reakcióm hatására (azt mondtam, hogy úgy érzem menni akar, s nem tartom vissza, ha úgy boldogabb) el akart minket hagyni, de végül úgy döntött marad. Nem csak a gyerekek miatt, számára a család rendkívül fontos, és felépítettünk egy életet, szeret hazajönni, stb.

Befejezte a kapcsolatot a nővel de naponta találkoznak, hiszen egy heyen dolgoznak. Ez már fél éve történt, azóta próbáljuk élni az életünk, sok minden változott, de engem azért zavar, hogy néha beszélgetnek telefonon, sms-eznek. Férjem szerint így könnyebb túllépnie az egészen, hogy nem egyik pillanatról a másikra "veszti" el, hanem fokozatosan. Tudom, hogy fizikailag nincsenek együtt, de mégis rosszul esik. Mindannak ellenére amit tett, én nagyon szeretem, s tisztelem, hogy úgy döntött ahogy, hogy elnyomja az érzéseit a másik iránt, de néha úgy érzem nem bírom ezt az egészet, és örlődöm. Vajon meddig tart míg túlleszünk ezen az egészen? Ugye érdemes küzdeni?


2011. dec. 14. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
talán érdemes lenne egy pszichológust felkeresnetek, közösen. ha mindketten meg akarjátok menteni a kapcsolatot, akkor nem veszítetek ezzel semmit. ez a te részedről lesz nehezebb, mert te vagy az, akiben megingott a másik fél iránt érzett bizalom alapja, ki tudja, hogy mennyire tudod ezt újra stabillá tenni. ehhez persze a férjed is kell. egyébként számomra furcsa, hogy sms-eznek, telefonálgatnak...
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjed helyében keresnék egy másik munkahelyet. Ez milyyen már?! Ha mellettetek döntött, akkor zárja le az előzöt, ne sms-ezzen. Azért mert megbocsájtottál, még nem kellene megaláznia is.
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát úgy néz ki, hogy a férjed csak szeret téged, de még a kolléganőjét is, még akkor is, ha már fizikailag nincsenek együtt.

Nehéz itt bármit is mondani.

Szerintem te is szerezz be valakit a férjed mellé - bármilyen furának tűnik is ez első hallásra -, így egyensúlyba lenne a kapcsolatotok újra, mert így megalázott és kiszolgáltatott helyzetben vagy.

2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jól értem-e: Ő a szegény férj, akit sajnálunk, mert megcsalt. És persze türelmesen várakozunk, mert szegénynek fáj lezárnia a kapcsolatot egy másik nővel - jelen esetben azzal, akivel porig alázott. Megértelek.
2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sms-ezik vele, nem zárta le. Max titkolják még jobban. Ha ennyire szánná-bánná keresne másik munkahelyet, és szégyellné magát. A nő meg reménykedik, mert a férjed eteti valamivel. Nálunk pont ez volt. Azóta a "kidobott" kolleganőjével él, és van egy gyerekük.
2011. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

számára a család rendkívül fontos


Ha tényleg fontos lenne számára a család akkor nem lépett volna félre.


Ez az ember egy undorító féreg, van egy kis lányotok a másikkal meg épp terhes voltál ő meg félre járt kufircolni.


Én akármennyire is szeretném a férjemet ha így aljas módon csalna meg, pakolhatná a cuccát és mehetne. Én egy ilyen embernél jobbat érdemlek.

2011. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok.

A lényeg: 1 év után mikor munkából hazaért, közölte, hogy nem tud mit tenni, de beleszeretett.

Ezt akarod megvárni?

2011. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most it lehet erre irni? Azt, hogy a ferjed meg mindig hulyenek nez? Persze, hogy szeret hazajonni, meg van minden otthon.

Persze hogy nagyon szeret Teged, gyerekeket, es a legfontosabb, hogy a csalad a legfontosabb neki. Ilyet mint Te, meg egyszer nem fog talalni.

2011. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

;(


A férjednek sajnos mindenki fontosabb, mint TE. Ha ezen nem sikerül változtatni, akkor nincs esély.


A véleményem már többen elírták, így a férjed inkább nem minősítem.

2011. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kolléganővel minden kapcsolatot be kell szüntessen!Mi ez a h.lye duma,hogy fokozatosan elveszíteni?! Ébredj,nem akarja elveszíteni! Nem tudom,mit tennék a helyedben, ekkora szemét baltát érdemelne a hátába, de hát akkor honnan lesz gyerektartás?
2011. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!