Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye van remény ennek a...

Ugye van remény ennek a házasságnak a megmentésére?

Figyelt kérdés

4 éves házasságban (kapcsolat már csaknem 10 éves) a férjemről kiderült, hogy megcsalt egy kolléganőjével, fél éve tartott a kapcsolat, mikor rájöttem. Kislányunk másfél éves volt, én a második babánkat vártam. Állítólag nagyon szerelmesek egymásba. Először talán az én reakcióm hatására (azt mondtam, hogy úgy érzem menni akar, s nem tartom vissza, ha úgy boldogabb) el akart minket hagyni, de végül úgy döntött marad. Nem csak a gyerekek miatt, számára a család rendkívül fontos, és felépítettünk egy életet, szeret hazajönni, stb.

Befejezte a kapcsolatot a nővel de naponta találkoznak, hiszen egy heyen dolgoznak. Ez már fél éve történt, azóta próbáljuk élni az életünk, sok minden változott, de engem azért zavar, hogy néha beszélgetnek telefonon, sms-eznek. Férjem szerint így könnyebb túllépnie az egészen, hogy nem egyik pillanatról a másikra "veszti" el, hanem fokozatosan. Tudom, hogy fizikailag nincsenek együtt, de mégis rosszul esik. Mindannak ellenére amit tett, én nagyon szeretem, s tisztelem, hogy úgy döntött ahogy, hogy elnyomja az érzéseit a másik iránt, de néha úgy érzem nem bírom ezt az egészet, és örlődöm. Vajon meddig tart míg túlleszünk ezen az egészen? Ugye érdemes küzdeni?


2011. dec. 14. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Osztom a 6-os és a8-as véleményét! Remélem tiszta számodra, hogy vagy szánalomból, vagy kényelemből van veled. Ebben a történetben csak téged nem értelek.
2011. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

En nem tudlak megérteni, de ebben csakis te dönthetsz, hogy meddig tûröd a férjed alattomossàgàt!

Szegénykém fokozatosan akarja lezàrni, nahàt tényleg sajnàlom, és kell smsezni is nekik, mert nem birjàk ki egymàs nélkül.

Mondd te ennyire naiv vagy, vagy ennyire mindegy neked, hogy a férjed mit csinàl melletted?

2011. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

Ha nagyon akarod, biztos meg tudod menteni, de tudod, ez nem egyszeri botlás volt, hanem sok hónapig tartó viszony. Ők nem zárták le, hiszen találkoznak, telefonozgatnak, te is találkozgatsz az exeiddel? Ne is haragudjál, de a gyerekek miatt te kiszolgáltatott helyzetben vagy és ő ezt pontosan tudja, hogy neked nem egyszerű borítani mindent, inkább azt csinálod, hogy becsukod a szemed és azt hiszed, amit hinni akarsz.

Nekem az fájna nagyon, hogy nem egy k.rvához ment, nem egy piás dugás volt, hanem egy min. fél éves viszony, mert ennyit vallott be. Míg te otthon voltál a kicsivel terhesen...Rettenetes helyzet. Főleg, ahogy a férjed kezeli, bocs, de sztem h.lyének néz.

Szóval ha nem akarsz elválni, akkor várjál, mi lesz, de a helyedben kitalálnék egy B tervet is, elmennék ügyvédhez, szülőknek szólnék, hogy mi a szitu, mi várható.

2011. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a megérzésem az h csak azért jött vissza a pasi mert neki ez kényelmes..nem kell gyerektartást fizetnie, kiszolgálják a kényelembe, láthatja a gyerekeit mindig, és még meg is csalhat a kis barátnőjével!


Én VÁLNÉK!

2011. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!