Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak a szerelmet...

Kit válasszak a szerelmet vagy a férjem?

Figyelt kérdés
Igazából az első szerelmem most tűnt fel a képben évek óta nem láttam van gyereke egy két éves lánya aki vele él.A felesége örökre elment.Találkoztunk pár hónapja véletlenül, és mind a kettőnkben feléledt valami, valami újra lángra lobbant,valami szikra, ami mindig is bennem volt.Talán ő miatta nem is tudtam úgy szeretni soha a férjem.Nekem is van egy gyermekem egy 2 éves fiam a férjemtől.Nem jól élünk,egy évben egyszer ha élünk szexuális életet.Régebben sem voltunk sűrűn együtt, talán az első két évben.Nem beszélgetünk szinte soha, vagy ha szeretnék vele beszélgetni, akkor elmenekül a munkájába.Még semmi nem volt köztem és a nagy szerelmem között még meg sem csókolt, de vibrál köztünk valami.Nem tudom megcsalni vele meg mással sem a férjem, de a férjemnek meg lehet van valakije, mert ő nem akar velem együtt lenni.Vagyis ha én nem kezdeményezek, akkor ő soha.Nem rajong értem úgy mint a másik férfi akit szeretek.Mit tegyek? A szerelmem válasszam vagy a férjem, aki le sem sz..? Próbáltam már a férjemmel helyrehozni a dolgokat, de egyszerűen még arra sem ér rá, hogy meghallgasson, vagy válaszoljon a kérdéseimre.Meg tudok tudnék őrülni attól, hogy meg sem hallgat.A nagy szerelmemmel nagyon sokat beszélgetek telefonon vagy msn en keresztül, de nekem ez kevés, hogy nem lehetek vele úgy, hisz éjjel csak róla álmodom.:) Nehéz a helyzetem a gyerek miatt.De a férjemmel soha nem voltam boldog.:(
2009. máj. 17. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a szerelmet választaná helyedben. nekem van egy nagyon jó barátnőm,aki szintén ezt tette és nem bánta meg. ha már a házasságotokon nem lehet javítani,jobb ha véget vetsz neki. túl rövid az élet.
2009. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg ennyire nem vagytok jobban a ferjeddel akkor, probalj a szerelmeddel uj eletet!

Sok sikert, barhogy is dontesz!

2009. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek. Szerelem. De elobb zard le a hazassagot!!
2009. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
tul.képp a kétségbeesett írásoddal megválaszoltad a saját kérdésed...a szerelmet kell választani.a válást lehet intelligensen is intézni anélkül h. a gyerek megsínylené.nem lesz a pici számára se egy álom ha szétmentek, de talán ez a kisebbik rossz,minthogy utálkozó,egymás agyára menő szülei legyenek...ha a férjed is hasonlóképp érez, akkor vele se lesz probléma..ahogy kivettem a szavaiodból elég fiatal vagy,abszolút jogod van a váltáshoz...légy őszinte a férjeddel.lehet h.ő is lépett volna már csak nem mert....szóval én a szerelemre szavazok!!!
2009. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én házasság-párti vagyok, de amint látom, ez már régen nem működik nálatok. Ha rendben lenne, elképzelhető, hogy nem keresnéd az ex szerelmed társaságát. Szerintem mond meg a férjednek, hogy ez a kapcsolat neked így nem jó, ha nem akar változtatni, akkor váljatok el. Nem vagyok szex-mániás, de azért évente egy alkalom... háááát.... nem is tudom, hogy hoztátok össze a gyerkőcöt.

Mióta vannak ezek a problémák?

2009. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy nem nagyon tudsz beszélni a férjeddel. Pedig csak kellene. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz a férjed mellett boldog lenni, akkor mindenképpen váljatok el és szabad lehet az út a másik kapcsolat felé. DE! Ha még látsz esélyt arra, hogy rendbe hozzátok a dolgokat, akkor mindenképpen próbáld meg! És beszélj a férjeddel, hogy tudja mit veszélyeztet, mert lehet, hogy nem is sejti, mi zajlik le benned. Hátha tud változtatni a magatartásán és boldogok lehettek. A megcsalást semmiképpen nem javasolnám, mert az olyan mértékű sebet ejthet mindkettőtökön, amit nem tudnátok kezelni és a gyereken csapódna le minden. És ha végül válnotok kell, akkor ne a másik férfi miatt válj el, hanem azért mert nem vagy boldog. Ugyanez igaz az anyagi részére is a dolgoknak. Csak akkor válj el, ha egyedül is fel tudod nevelni a gyermekedet, mert gondolom neked is ő az első. Könnyen meglehet ugyanis, hogy két szék közül a pad alá esel. Nincs olyan kapcsolat, aminél teljesen tutira meg lehet mondani, hogy örökké tart és vele élem le az életem, mert ez mindig menetközben derül ki. Szóval csak okosan! Sok szerencsét! :-)
2009. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg rossza házasságod ,akkor nem kérdés hoyga szerelmet válaszdhajol értettema gyerekek is egy korosztály,jol ellesznek.kicsit legyél önzöa férjeddels zemben ,azt nézd neked és kicsinek mi a jobb.


éna helyedben tutira a szerelmet választanám.

2009. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Megkérdezhetem miért mentél hozzá ahhoz az emberhez, aki most a férjed?Mi volt akkor köztettek, mit éreztél, mikor kimondtad az igent?És kérlek ne a mostani problémák fényében válaszolj, hanem ami a valóság, mert valamiért hozzámentél!
2009. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért mentem hozzá, talán mert mindenki azt mondta, hogy ilyen korban 29 éves voltam, már ilyenkor mindenkinek házas kell, hogyí legyen.Édesapám is állandóan evvel idegesített, hogy mikor megyek már férjhez unokákat akarnak.Meg azért szerettem valamilyen szinten a férjem, és most is szeretem mint embert de nem néz nőnek, és nem tudom van e értelme vele maradni, aztán felnő a gyermekünk és ő lelép egy nálam fiatalabbal, én meg nézhetek ki az agyamból, hogy kihagytam életem nagy lehetőségét.Azt a férfit, aki boldoggá tudott tenni, csak az élet egy félreértés miatt elsodort tőle.eZT MÁR MEG IS BESZÉLTÜK, HOGY MIÉRT TÖRTÉNT EZ VELÜNK.Egyébként úgy voltam az esküvővel,hogy mindenki rajtam kívül jobban akarta mint én.Nem mindig ahhoz az emberhez megy hozzá az ember akibe fülig szerelmes.:(
2009. máj. 17. 17:59
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
A szerelem nem minden, egy idő után elmúlik.Szerintem mindenképpen beszélj a férjeddel, addig ne hagyd, míg nem ül le veled!És próbáljátok megoldani a dolgokat szerintem.Persze nagyon nehéz tanácsot adni, úgy hogy az ember nem ismert titeket, a körülményeket, de már csak fiad miatt is jól át kéne gondolnod a dolgokat.
2009. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!