Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? A szenvedélyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? A szenvedélyt, szerelmet, vagy a biztos támaszt és szeretetet?

Figyelt kérdés
Egyik pasi ezt nyújtja,a másik meg azt,és nem tudok dönteni.:(
2009. jún. 30. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
A szenvedély, szerelem idővel szeretetté szelidül. A szeretetből pedig kialakulhat idővel szerelem.
2009. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én több mint fél éve ebbe a cipőbe járok.Azóta se tudtam dönteni.Van valaki akivel fél éve se veled se nélküled ,vele szenvedély és szerelem van.És most van aki elkezdett udvarolni pár hete vele meg biztonság és szeretet lenne...DE annyira vonnz a szerelem és szenvedély,h tuti őt választom.Hisz szereetet még bárkivel lehet.
2009. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy gyengejellemű, önző, saját szemilyiségével szemben igénytelen ember vagy, akkor mindenképp a biztos támaszt válaszd! Annyi számító ribanc él ebben az országban. Miért ne lehetél te az egyik közülük? Szard le a saját és mások érzéseit!
2009. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
támasz,szeretet egyértelmű igazat adok az elsőnek
2009. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szenvedély, a szerelem örvény. Egy felfokozott állapot, ami idővel csillapodik, majd el is múlik. Újjászülethet, de sosem állandó.


A szeretet sem állandó állapot, viszont lehet ápolgatni, szeretgetni, mint egy növényt nevelgetni, hogy egyre nagyobb, szebb legyen. Ezt a szerelemmel nem lehet megtenni. Az jön és megy magától.


Gondolom, nem segítettem ezzel sokat a döntésben. Nem baj. Úgysem dönthet helyetted senki. Ha pénzt dobsz fel, az is a Te döntésed lesz. :oD

2009. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak a gyáva emberek nem választják a szenvedélyt és a szerelmet! Ezeket az érzéseket át kell élni - a kudarcokkal és csalódásokkal együtt - ahhoz, hogy cizellált legyen a lelkünk. Szeresd a macskádat, a szüleidet (akik biztos támaszt nyújtanak). Ha a költők és a zenészek is a biztos támaszt választották volna és nem élik át a szenvedélyt, sohasem születtek volna meg a nagyszerű művek. Ettől vagyunk emberek, már mint néhányan. Vajon a "biztos támaszt" becsapni tisztességes dolog? Kérdezd meg a véleményét, hogy mit szól ehhez? Szerelemből és szenvedélyből eltölteni valakivel egy percet az egy életre szóló élmény, ami nem cserélhető el semmire! Majd ha öreg leszel csak ezekre az élményekre fogsz emlékezni! Te mit szólnál hozzá, ha veled nem azért lenne együtt egy fiú, mert szerelmes, hanem mert biztos támasz vagy, jól főzől, szereted - habár ő szerelemre vágyik legbelül - és ki mosod a szaros gatyáját? Szánalmas!
2009. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szerelem, szenvedély lassan elmúlik, a szeretet soha.
2009. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja! Azt már nem is lehet szeretni akibe szerelmesek voltunk...
2009. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igazatok van...dönteni nekem kell...van egy kapcsolatom,akibe már nem vagyok szerelmes.Viszont tisztelem és szeretem őt. Hálás vagyok neki azokért amiket értem tett,de nem kivánom...

Itt van a másik pasi: őrülten kivánom,majd megveszek érte, szerelemmel szeretem. De soha nem lehet teljesen az enyém...( most nem irom hogy miért) nagyon szenvedek,nem akarom átvágni a jelenlegit,mert nem érdemli meg,de nem tudok lemondani sem arról az érzésről,aminek létezéséről eddig fogalmam sem volt...hogy milyen a vágy...amikor beteljesül...

Na,most hogyan legyek okos? Össze kéne gyúrni a két pasit...:D

2009. jún. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!