Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 36 éves nő...

Mit gondoltok egy 36 éves nő és egy 47 éves férfi esetleges gyerekvállalásáról?

Figyelt kérdés

az igazsághoz hozzátartozik,hogy mindketten elváltunk, és épp babát terveztünk,amikor daganatos beteg lettem...6 éve. mára az orvosaim engedélyeznék a babavállalást..viszont az idő nem állt meg... anyagi feltételei annak a gyereknevelésnak,amiben mi hiszünk, adottak... mégis érdekelne, mit gondol a "nagyközönség" erről??? légyszi ne azt írjátok, hogy ti tudjátok.. az őszinte vélemény érdekel..

köszi


2011. dec. 15. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Én örökbefogadnék. Nem örökíteném a génjeimet.

(Amúgy is ez a tervem; ha a gyerekemnek miattam lenne baja, az szörnyű lenne.)

A kor nem érdekes, csak a betegség.

2011. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
A férfi felmenői hány évesen haltak meg? Ha mondjuk 70-en túl, esetleg 80,90 évesen akkor mindenképp vágjatok bele.
2011. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok sok választ... a hideget és meleget is.. :)

nos, tutira gyógyult vagyok...:) orvosilag is gyógyulttá nyílvánítottak..a párom szülie ugyan korán elhunytak,de balestben..

viszont az összes rokona él még, a legtöbb 80 körüli..

az enyémek is kb ugyanígy..

és igaz van már külön-külön csemeténk, de ők már nagyok és hát... jó lenne egy közös is...:) nem lettem okosabb de őszintén... nem is ettől az oldaltól várom a megoldást...:) nekünk magunknak kell eldönteni..de mégegyszer köszike:)))

2011. dec. 17. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!