Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bakik, vicces, vagy...

Milyen bakik, vicces, vagy kevésbé vicces történeteitek vannak Karácsonyról?

Figyelt kérdés
Ami nagyon mélyen bennetek maradt.
2011. dec. 16. 09:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Díszítettük a fát, öcsém 14 év körüli lehetett, én egy kicsivel több. Öcsém állt a létrán (szerencsére nem a tetején), a tévében egy vidám dal ment, az öcsém enyhe táncmozdulatokat tett, erre beleborult a fába. 3 dísz bánta a dolgot, az öcsém szerencsére simán megúszta.
2011. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
97%

Apám fiatalabb korában a húgával együtt karácsonyozott. A sógora még csak udvarolt, végül az altatási rend úgy lett, hogy a fiúk alszanak egy ágyban. A fa az ágy mellett volt. Apám feküdt közelebb hozzá. Álmában hozzáért az ághoz, reflexből rámarkolt és megrántotta. Közben feleszmélt, hogy mi történik, de már csak a közelgő árnyékot látta, így próbálta menteni a sógorát, akinek beleordított a fülébe, hogy DŐŐŐŐL A FAAAA!!!!!

Szerencsétlen alvásból hirtelen felült, hogy mi van. Nagynéném berohant a zajra, a két fickó pislogott kifelé az ágak közül zavartan, fa keresztben az ágyon, díszek mindenfelé... Az áhítatos csendet apám törte meg: "khmm..azt hiszem lenyeltem egy tűlevelet..."


Ott már mindenki röhögőgörcsöt kapott. :)

2011. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottátok velem ezeket a történeteket. Mindegyik aranyos, persze a majdnem bennégős, meg az apuka beszólós nem olyan vicces:(

De az anyuka, aki beesett a fába, majd a nem tört el felkiáltása nagyon megnevetett.

Nálunk karácsonyfa borulós történetek nem voltak, hál' Istennek kigyulladós sem.

2011. dec. 16. 11:44
 14/47 A kérdező kommentje:
Ó, az utolsó választ nem láttam az előbb még. Hát majdnem lefejeltem a monitort! Jó fej családod van:)
2011. dec. 16. 11:45
 15/47 anonim ***** válasza:
98%
Pár éve volt, szilveszterkor. Én is aludtam, anyu is bólogatott a fa melletti fotelben. A lányom akkor lehetett 6 éves. Arra ébredtem a kanapén, hogy anyu sikít, valami meg közelít, közben a lányom visít. Az történt, hogy a leányzó bebújt a fa alá (persze, hogy a gyerek bírja jobban az éjszakázást, pedig kávét sem iszik), hajolt volna ki, de a haja meg a nyaka beakadt az égősorba, és ahogy ki akart jönni, húzta a fát. Az nem volt kikötve, és pont anyu ölébe esett, aki arra ébredt, hogy a fa az ölében. Senkinek nem lett semmi baja, de jobban felébredtem, mint 2 kávétól!
2011. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és 2 méteres fa volt! Azóta kikötjük!
2011. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy olyan szitu, hogy a férjem ajándékával kínlódtam, végül kitaláltam, hogy ágymelegítő, mert mindig meg akar fagyni éjjel. Szülőknél volt a karácsony, ők meg is vették, én kifizettem. 24-én megérkezünk, ajándékok egy része már bekészítve a fa alá, még mi bénázunk a szüleim ajándékának a csomagolásával. Anyám diszkréten rákacsint az egyik dobozra a fa alatt, hogy az a férjemé, tudjak róla.

Na, előtte még vacsi, majd cigizünk. Közben a férjem valahogy szóba hozta, hogy egy munkatársa most vett magának ágymelegítőt, az mekkora egy baromság, mert ... és hosszan kifejti. Szüleim szolidan sápadnak, én szintúgy. Ágymelegítő becsomagolva a fa alatt. Látom, hogy szülők nézegetnek egymásra, rám, zavarban van mindenki, a férjemet kivéve, ő nem vett észre semmit.


Ajándékozás, anyám beront a fa alá:

- Józsi, ez a tiéd!! - és apám kezébe nyomja az ágymelegítőt.

Apám Oscar-díjas alakítással csillogó szemmel vizsgálja, hogy de szééép, úgyis fázik a dereka, milyen jól fog jönni!


Ő ugyanaz volt, aki 35 évvel korábban rárántotta a fát a sógorára :)


A férjem azóta se tud a malőrről, apámnak meg lett egy ágymelegítője...

2011. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
95%
:D:D:D:D:D ÉS a férjed mit kapott a melegítő helyett?
2011. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Kapott mást is, csak így kevesebbet az általam elképzeltnél. Még jó, hogy nem csak ez volt, mert bajban lettünk volna :)


Egyébként férjemmel is eljátszották (gyerekkoromban velem is), hogy kapott egy bazinagy dobozt, olyan egy köbmétereset. Nézte kerek szemekkel, hogy ez mi lehet... Kibontja, még egy doboz benne. Kibontja, ismét egy... A végén egy gyufásdoboz volt, benne egy cetlivel: "az ajándékod a hálószobában az ágy alatt van, boldog karácsonyt!"

De volt egy 20 perces szórakozása, amíg mind a huszonvalahány dobozt kicsomagolta :)

2011. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen jóó kérdés, nem mosolyogtam még ennyit ezen az oldalon! :)) A "Nem tört el a dísz"-en vagy 10 percig nevettem. :D

Engem is érdekelne, mit kapott végül a férj az ágymelegítő helyett.

Az én sztorim a mostani karácsonyhoz kapcsolódik, bár nekem nem túl vicces, de azért leírom. Anyukám egy ideje mérgelődött, hogy milyen elhasznált és csúnya a "munkába járós, pakolós" táskája, úgyhogy csináltattam neki karácsonyra egy gyönyörű kézműves táskát. Erre a napokban hazaállít egy kínai tatyóval, hogy arra cseréli le a táskáját. :(((

Apukámmal is hasonlóan jártam most: mivel nagy horgász, rendeltem neki egy halcsontváz alakú kovácsoltvas fali kulcstartót (nagyon jópofa). Ám tegnap este valahogy felhozódott a kovácsolt vas téma. Nos, apukám kifejtette, hogy utálja a kovácsolt vas cuccokat, nem is néznének jól ki a házban, stb... Szóval most mondhatom le a megrendelést, és agyalhatok másik ajándékon. :( Kicsit elegem van már. :(

2011. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!