Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bakik, vicces, vagy...

Milyen bakik, vicces, vagy kevésbé vicces történeteitek vannak Karácsonyról?

Figyelt kérdés
Ami nagyon mélyen bennetek maradt.
2011. dec. 16. 09:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
98%

Ó, én kitaláltam, hogy apám hobbiborász, de szakszerűtlenül, állítva, dobozban tárolja a borait a pincében. Asztalossal csináltatunk bortartót, de jó lesz.

Anyám tegnap hív idegesen:

- Leadtad már a megrendelést?

- Elvileg igen, gyakorlatilag még nem jelzett vissza az asztalos...

- Az jó, mert apád most hozott haza egy bortartó szekrényt...

2011. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Igen, ez elkeserítő, mikor lelövik a jól kitalált ajándékainkat. Nálunk idén majdnem egyeztetés problémáink lettek. Anyu vett jegyet 27-e estére színházba apunak. Apu meg tőlem kérdezte, hogy jó lenne e szerintem, ha anyu koncertjegyet kapna, ami szintén 27-én van. Aztán szerencsére megoldottam lebukás nélkül.
2011. dec. 16. 12:32
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gonddal díszítettük a fát. Kész lett, még igazgattuk:ezt inkább ide,azt feljebb, azt máshova, ...na nézzük meg távolabbról. A szobaajtóba álltunk,és akkor nagy hévvel felszaladt a fára a serdülőkorú macskánk...Repült jobbra-balra minden,kb 6-8dísz bánta.
2011. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Még elég kicsi voltam 3-4 éves, mikor az összes családtag úgy gondolta, hogy majd a másik fog nekem játékot venni, ezért ő csak ruhát vesz. A szüleim is ezt hitték így mondogatták, hogy majd milyen sok játékot kapok... Karácsonykor a fa alatt rengeteg csomag, bontogatom-bontogatom, de sapkán, pulóveren, kesztyűn és sálon kívül semmi. Szüleim mesélték, hogy álltam a fa előtt, potyogó könnyekkel és halkan csak annyit kérdeztem, hogy "És az ajándék hol van?" Ekkor mindenki megfogadta, hogy ezután megbeszélik, hogy ki mit vesz.

Következő évben ismét sok csomag, bontogatom, megint csak ruhák. Mindegyikről leszedtem a papírt és ott is hagytam (elég csalódottan). Miután az utolsót is kibontottam, a család még mindig várakozón nézett rám és bíztattak, hogy próbáljam fel a ruhákat. Nem értettem mit akarnak, de felkaptam egy összetekert sálat, hogy felvegyem, erre kiesett belőle egy csomag LEGO! Egytől egyig minden ruhában volt egy doboznyi. Ekkor már örömömben potyogott a könnyem!


Néhány évvel később az egyik macsekunk tréfált meg minket. 24.-én este 8 körül, bennt jó meleg, finom ételek, kinnt irgalmatlan hideg. A macska (4 hónapos) aki egész nap a lábunk körül bóklászott, eltűnt. Kerestük, hívtuk, semmi. Jött az ötlet, hogy jajj kiszökött. Este, sötétben, elemlámpával ciccogtuk végig az utcát, benézve minden bokor alá. 2 óra keresés és fagyoskodás után feladtuk. Mikor leültünk, hogy megmelegedjünk apukám (ő ült a fához a legközelebb) megkérdezi: Szerintetek is dorombol a fa? A kis "szökevény" egész végig az egyik alsó ágon aludt. :))

2011. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel torént meg. Még akkor nem ismertuk egymást.

Edesanyja megfozott és mindenki leult az asztalhoz vacsoráhni. Már az asztalon volt minden kaja, vacsoráztak és hitelen leszakadt az asztal kozepére a csillár. A vacsorábol nem tudtak megmenteni semmit és még sotét il lett.

2011. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 tetris ***** válasza:
100%

Az volt a legszebb karácsony, amit az irígykedő sógornőm rendezett néhány éve. Náluk gyűlt össze a család, voltunk 19-en. A sógornőmmel mindig is rivalizáltunk, hogy ki tud szebb családi összjövetelt rendezni, így hát kitett ám magáért. Meisseni porcelánt szerzett valamelyik barátnőjétől, kidíszítette az asztalt, gyertyák égtek, kristálypoharak, még zenei aláfestés is volt.

Hát majd megütött a guta, hogy hogy fogom én ezt túlszárnyalni, amikor majd rám kerül a sor a karácsonyi összejövetel megrendezésében.

Na, ott ülünk a tökéletes karácsonyi asztal körül, amikor a sógornőm behozta a 20 literes fazekat, tele halászlével. Abban a pillanatban, ahogy a fazékat letette, hatalmas reccsenéssel leszakadt az asztal pocelánostúl, gyertyástul, anyali kórussal a háttérben. Volt ám olyan karácsonyi káromkodás, hogy a kis Jézus belepirult volna. Bokáig jártunk a paprikás halászlében.

A szőnyeg mehetett a szemétbe, de még a falra is felcsapódott. Majd szétvetett a röhögés, de nem mertem nevetni, nehogy megsértődjön.

Következő évben rajtam volt a sor. Na, hát én is kitettem ám magamért. Nálunk is volt asztaldíszítés, angyali kiskórus, gyertyafüzérek. A lehető legtökéletesebb karácsonyi hangulatot varázsoltam, hátha megüti a guta a sógornőmet. Az asztal lábait többször is ellenőriztem, nehogy én is úgy járjak mint ő.

A legáhitatosabb pillanatban azonban az egyik asztali díszítés lángra kapott, és az én okos fiam gyorsan leöntötte egy kis szilvapálinkával.

A többit a fantáziátokra bízom.

Ezen a karácsonyon a sógornőmnek volt jó napja.

2011. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon jókat mosolyogtam egyik-másik sztorin. Jó, hogy utólag már tudunk rajta nevetni.

Ha még vannak megosztásra váró sztorik, szerintem mindenki szívesen olvassa:)

2011. dec. 16. 19:43
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tizenéves voltam apám elküldött minket a lehel piacra a nővéremmel,hogy vegyünk fenyőfát. Elmentünk,és vettünk egy jó nagy fát,örültünk,hogy jó áron,szép fát vettünk.De azt haza is kellett vinni kőbányára.Metróval mentünk.Ami dugig volt utasokkal,de mi bepréseltük magunkat fával együtt.Sem én sem a nővérem nem vette észre hogy a fa felső részét az ajtó kizárta..Elvoltunk..Majd átmentünk a másik metróra,és ott is kilógott a vége..Amikor hazaértünk,vettük észre hogy elfeleződött a fa..elhagytuk a tetejét..Apám 1 hétig ezen röhögött..:)
2011. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
92%
Szórakoztam a karácsonyfával és véletlenül ráborítottam arra akit utáltam.. X"DDDDD
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Négy éves voltam azon a karácsonyon. A vendégek már elmentek, a Nagymamám autóval vitte haza a Dédpapámat, Anyukám és a Nagypapám mosogattak, én pedig a nappaliban játszottam az új játékokkal. A TV tetején álló gyertya lassan meggyújtotta a függönyöket, amik lassan végig égtek, aztán belobbant a TV és a polcok is, én egy darabig semmit nem vettem észre, de valami hozzám érhetett, mert kikúsztam a konyháig és azt mondtam: " Anya, valami a hátamra esett. " Ők bejöttek, az egész nappali lángolt, tűzoltók jöttek, eloltották, ezért nem égett le, csak a fél ház. Mikor a Nagymamám hazaért, szokás szerint megkérdezte: " Mi történt itthon, amíg én távol voltam? " Nagypapám azt felelte: "Hát Kati, leégett a fél ház. " Ő nevetett, aztán belépett az előszobába és a nappali irányába fordult, akkor már nem nevetett.
2011. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!