Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bakik, vicces, vagy...

Milyen bakik, vicces, vagy kevésbé vicces történeteitek vannak Karácsonyról?

Figyelt kérdés
Ami nagyon mélyen bennetek maradt.
2011. dec. 16. 09:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nem volt pénzünk fenyőfára és levágtunk egy söprűnyelet arra kötöztük rá a fenyőágakat, tökéletes, formás fa lett. Úgy hívtuk söprűfenyő, senki nem hitte el, hogy egy nyél a közepe, piszkálgatták hogy igaz-e az állításunk.
2011. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
97%
Van pár. Amikor nagyon kicsi voltam (2 kb.), nagyon megtetszett az egyik toboz alakú dísz a fán (az egyik alsó ágon), le akartam szedni, és sikerült magamra borítanom a fát :D. Egy évre rá meg megtaláltam egy megkötözött fenyőt a spájzban, így nekem addig tartott a Jézuska-dolog (ha vki nagyon-nagyon-nagyon fiatal olvassa ezt, ne higgyen nekem, hülyeségeket beszélek :D)...
2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam tavaly 2 éves volt. 22-én mentünk a nagyszülők elé az állomásra, ahol az előcsarnokban volt egy hatalmas karácsonyfa. Ahogy meglátta elkezdett kiabálni, hogy "bacccus mettoooja taaa, nyanya, baccus mettoooja taaa" (basszus mekkora fa, anya, basszus mekkora fa).

Mindenki minket nézett, és nevettek, de én égtem rendesen.

2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megosztjátok velünk ezeket a néha vicces, néha megható pillanatokat!
2011. dec. 18. 21:59
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly karácsonykor történt...

A karácsonyfánk nem volt túl nagy méretű,kb 1,5 méter, és a tükrösszekrényre lett állítva.

Nos, reggel, amint a félhomályos szobában felébredtem, a pillantásom azonnal a tükrösszekrényre esett és rémülten láttam, hogy egy fura alak, valami kis gnóm, hegyes sapkában, karba tett kézzel áll ott és figyel.Sikítva visszafeküdtem az ágyba és a fejemre húztam a takarót.Aztán rájöttem, hogy a "fura alak" tulajdon képpen a fenyőfa volt,csak kiment a fejemből, hogy oda lett állítva.Jót nevettem magamon.

2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk a karácsonyfa csúcsdísz törés szinte családi hagyomány. Nem tudom miért, de mindig ennek sikerül eltörnie.

Amikor tizenéves voltam, volt egy papagájunk. Minden délután kiengedtük, hogy had repdessen kicsit. Eljött a karácsony, papagáj kiengedve a kalitkából, neki meg annyira megtetszett a fenyő, az égők rajta, hogy elbambult, és pont a csúcsdísznek repült. Természetesen a dísz darabokban, de a madárnak semmi baja nem esett.

Néhány évre rá a szilveszteri pezsgős dugó röppent ki az üvegből, ami szintén a fenyő csúcsát találta el.

Tavaly pedig nekem sikerült eltörni a csúcsot. A kislányom a Jézuskának írt levelében egy igazi plafonig érő fát kért.(előző évben csak egy kisebbre futotta) Én meg nagy igyekezetemben, hogy minél nagyobb legyen a fa, sikeresen eltörtem a csúcsot. Nem tudtam beszuszakolni olyan kis helyre.


A papagájhoz visszatérve...egyik évben talált egy olyan díszt a fán, amiben látta magát. Így ráült az ágra, és elkezdett köszöngetni a tükörképének.:) Sose felejtem el.


Sorolhatnám még, mert nálunk mindig van egy ilyen sztori karácsonykor.:))

2011. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Azon a bizonyos karácsonyon megvoltak hívva unokatesómék is,akik sajnos elég kritikus természetűek,a mi elég idegesítő tud lenni.És enni is nagyon szeretnek, főleg vendégségben...Ezt a kis hülyeségüket elnézve azért nagyon készültünk a fogadásukra.Mikor csöngettek,mindnyájan kimentünk eléjük.Addig a gyönyörűen megterített, finomságokkal teli asztal őrizetlenül maradt az ebédlőben.Mikor visszaértünk a rokonokkal, érdekes látvány tárult elénk:az asztal közepén, a hatalmas süteményes tálban, amiben a felszeletelt bejgli sorakozott szalvétával letakarva, a tetejében ott gubbasztott a macska!A rokonék lesajnáló arccal bólogattak, amolyan na, megvan a véleményem rólatok,kifejezéssel..Hát még mikor temperamentumos nagymamám a falhoz támasztott seprűt felkapva válogatott káromkodások kíséretében tessékelte le a bejglis tálról a macsekot.

De végül is egész jól telet a karácsony, viccesen és bejglinek sem ártott meg, hogy melegen tartotta a cicus.

2011. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
12 a legjobb :D
2011. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam, egy erdész lakott mellettünk, csak úgy hívtuk "a szomszéd". Rászedte apámat, hogy majd szerez olcsón karácsonyfát,csak menjen ki vele ő is fát vágni (!). Hát jó. Én is vele mentem, gondolom, anyám örült, hogy nem lábatlankodom a bejglikészítés közepette. Na el is mentünk a közeli erdőbe (síkságon lakom, úgyhogy eleve különleges dolognak számított egy fenyőfa telep.)Emlékszem, bukdácsoltunk a hatalmas hóban, végül "a szomszéd" vagy öt fát vágott ki és kötözött rá a Moskvicsunk tetejére - vitte a haveroknak... Irtó bizarr látvány volt az az öt hatalmas fa az autó tetején, alig láttunk ki az ablakon. Szenteste öt felé keveredtünk haza. Én átfagyva, apám ideges,anyám sír. A fenyőfa meg akkora volt, hogy nem fért be a házba! Na akkor még egy kicsit levágtunk a szárából. Végül minden jól alakult: tényleg nagyon szép lett a fa! Ennek már vagy húsz éve, de apám ma is emlékszik, hol kell letérni a karácsonyfatelepre. Azóta sem mentünk ki a szomszéddal fát vágni.
2011. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly szívvel lélekkel sütüttem a sütit,mentünk haza karácsonyozni,külön élek már,na szóval sütit vittük hátsó ülésen,mikor egy éles kanyarban,fékezésem után sütinek lába kélt és tálcástól,beszánkázott az anyósülés alá,hát én azt hittem felrobbanok,de legalább a rotinknak szép karácsonya volt ő kapta a sütit,már az minden volt csak süti nem,de neki izlett,mindenki azzal heccelt,hogy a kutyának süttöttem.
2011. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!