Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok szép nő...

Miért van az hogy sok szép nő magányos és nincs párja?

Figyelt kérdés
sokszor észrevettem már ezt, míg az átlagosabb csajok többsége hosszú párkapcsolatban van a kicsit feltűnőbb jelenségek, szebb nőknek nehezebben jön össze, miért lehet ez?
2011. dec. 16. 20:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
84%

Ennek biztos több oka is lehet.

Lehet, hogy tényleg igen magasra teszi a mércét, így nehezen talál magának olyat, aki úgymond "tökéletes" lenne a számára.

Viszont az is lehet, hogy szimplán a személyisége olyan, hogy egy (átlag) férfi nem tud meglenni mellette hosszabb ideig.

Az is lehet, hogy pont azért, mert szépek, a férfiak többsége be van tojva, hogy megszólítsa őket.. ki tudja.

Miért nem mész oda egy "ilyen" szép nőhöz, aki magányos, és kérded meg tőle? :)


23/L

2011. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem fontos az, hogy tetszen külsôre is az ember a másiknak. Én is azt néztem a férjemben elôször, hogy milyen helyes és milyen jó a feneke...csak ezután ismertem meg, hogy emellett még jó ember is és ezzel ô is így volt. Az más dolog, hogy egy idô után már akkor is szépnek látom, ha borostás, idôsebb és pocakos. Amúgy én egy szépnek mondható lány vagyok és tudom, hogy azért volt nehéz párt találni, mert nagyon rosszul közelítettem meg a pasikat és félreismertek. Ha valaki jól néz ki és tudja is magáról, akkor ez meglátszik a kisugárzásán, a viselkedésén, és ez sokaknak úgy jön le, hogy könnyû nôcske.
2011. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Szépség múlandó, a szeretet örök!
2011. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
67%
pl. mert nem felelnek meg neki a jelentkezők?
2011. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

"Amúgy én egy szépnek mondható lány vagyok és tudom, hogy azért volt nehéz párt találni, mert nagyon rosszul közelítettem meg a pasikat és félreismertek. "


Ezt hogy érted? Afölött nincs hatalmunk, hogy mások mit gondolnak rólunk. Sokan a saját személyiségüket vetitgetik a masik emberre, ez alapjan lehet valakit "félreismerni".

2011. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy nincs hatalmunk. Az a bizonyos kisugárzás, amivel akkor is üzenetet küldünk másoknak, ha nem tudunk róla.
2011. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
29%
Afolott hogy van hatalmad, amirol nem is tudsz? :D
2011. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
64%
"Dehogy nincs hatalmunk. Az a bizonyos kisugárzás, amivel akkor is üzenetet küldünk másoknak, ha nem tudunk róla." És ugy vetted eszre amugy, hogy mindenki ugyanazt veszi le egy emberrol a kisugarzasa alapjan? Mert ha nem, akkor krvara nem a kisugarzason mulik, hanem a befogadón.
2011. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan fiú vagyok de szerintem a külső akkor is fontos bárki bármit mond.Egy kapcsolat csak akkor működik rendesen ha a felek tetszenek egymásnak , ha nem tetszenek és csak belső alapján választanak akkor az hosszútávon nem fog működni, szóval igenis fontos a külső!
2011. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
38%

"a külső akkor is fontos bárki bármit mond.Egy kapcsolat csak akkor működik rendesen ha a felek tetszenek egymásnak , ha nem tetszenek és csak belső alapján választanak akkor az hosszútávon nem fog működni, szóval igenis fontos a külső!"


Igen, csakhogy van, aki meg se latja a kulsot, amig oda nem figyel valakire a belso alapjan. Én magam meg se tudom kulonboztetni az emereket kulso alapjan, nagyon rossz a formafelismero kepessegem. filmet se tudok nezni egyedul, mert nem tudom megkulonboztetni a szereploket, ha nagyon egyforma a karakteruk. Kell valaki, akinel tudok kerdezhetni, hogy ez a ferfi uyganaz, aki az elobb...? Élőben is inkabb gesztus és kisugarzas alapjan megy ez. Szerintem az ember elev hulyen nez ki; mindegyik. Azt se birom megszokni mar 4 evtizede, hogy miert pont 2 keze, 2 laba, egy feje van ennek a rohejes kulseju lénynek.:) Aztan egyszer csak valakit megszeretek es ravetul egy égi "reflektorfény", amitol mar a legcsodalatosabbnak latom a kulsejet is. És az mindig ugy is marad mar orokre.:) Ezt teszi a szeretet.:)

2011. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!