Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok szép nő...

Miért van az hogy sok szép nő magányos és nincs párja?

Figyelt kérdés
sokszor észrevettem már ezt, míg az átlagosabb csajok többsége hosszú párkapcsolatban van a kicsit feltűnőbb jelenségek, szebb nőknek nehezebben jön össze, miért lehet ez?
2011. dec. 16. 20:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
19. válaszoló vagyok.Én mindenben maximalista vagyok , nagyok az elvárásaim főleg magammal szemben de ez kissé kiterjed másokra is.Az orromat is megműttettem mert nem volt szabályos , esztétikus a formája .
2011. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
50%
mert lehet hogy szép, de amúgy meg tök sötét és egy férfi sem tud hosszú távon megmaradni mellette.
2011. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Már pedig a szépség nem minden! Lehet az egyik válaszadónak igen, de megnézném, hogy egy bombázó/irtó helyes, de hárpia/bunkó állat nővel/férfival, hogy élne együtt...
2011. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de Én még szép Nötöl nem kaptam túl sok megbecsülést.

Mindig azt kellett hallgatnom, hogy "küzdj értem".

2011. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
30%
Egy jó nőnek (aki tudja is magáról) általában nincs csúnyácska párja.Ezek a nők megtehetik hogy válogassanak, és meg is teszik! Az átlagos nők és férfiak sokkal többet tesznek egy kapcsolatba,nekik nem a külsőségek a fontosak.
2011. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
33%
A magányos nők szerintem 90%-a csúnya. A maradék 10% épp válogat. Ha akar,lesz neki, a férfiaknál fontosabb a külső,mint a nők számára.
2011. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
engem nem mondanak csúnyának, nem akarom magamról írni hogy szép mert az beképzelt. még sincs párom. komoly barátom. az utcán volt már többször hogy leszólítottak de mindenki csak szórakozni akarna velem.
2011. dec. 17. 13:46
 28/44 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok,mint a ahogy a kedves Kérdező írta előttem.Csinosnak mondanak,nem öltözök feltűnően mert az nem az én stílusom(farmer-póló-tornacipő),mégsincs párom.

Nem mintha zavarna,szóval nem panaszkodni akarok.

A szép nők elég nagy részével az a baj,hogy elég beképzeltek(a környezetemben nagyobbrészt ilyenek vannak) és túl nagyok az elvárásaik,a másik része pedig hiába kedves és aranyos,a férfiak nem merik őket megközelíteni.

Hozzátenném,hogy nekünk nőknek is kijár az,hogy válogassunk,nem csak a férfiaknak.Ha nem muszáj én sem állok le egy hajléktalannal csak azért,hogy ne legyek egyedül.

2011. dec. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Amúgy teszel érte, hogy legyen párod?

Mert, az a mondás nem igaz, hogy a legváratlanabb pillanatban bukkan fel, vagy mi.

Menni kell ismerkedni, buliba, baráti társaságba, klubokba, bárhova, akár neten is, és nem feladni!


Egy valamit meg muszáj tisztázni itt a fejekben: attól még, mert valaki a nagy átlag szerint szép, nem biztos, hogy egy beképzel, orrát fennhordó nő! A többség lehet, de azért ne ássunk már el valakit, mert szépnek nevezhető!

2011. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
21.55-nek: Nagyon szerettem volna párt magamnak és aki közeledett, abban kerestem az igazit, megragadtam a lehetôséget és ez bizony úgy jött le, hogy könnyû nôcske vagyok. Pedig belül nem így akartam.
2011. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!