Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok szép nő...

Miért van az hogy sok szép nő magányos és nincs párja?

Figyelt kérdés
sokszor észrevettem már ezt, míg az átlagosabb csajok többsége hosszú párkapcsolatban van a kicsit feltűnőbb jelenségek, szebb nőknek nehezebben jön össze, miért lehet ez?
2011. dec. 16. 20:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
mert fenn hordják ezek a csajok az orrukat!
2011. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet amiket már le is írtak. Én nem mondanám magam szépnek de mégis 7.-óta válogatom a pasikat. 3 kapcsolatom volt és ezek közül egy még folyik :). Szerintem a "csúnyanők" is válogatják a pasikat!

23L

2012. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
mert lelkileg defektes és ezért nem kellenek a pasiknak.
2012. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Ez annyira összetett dolog. Ha csak a külső számítana, akkor még többen lennének egyedül. És minden szép nő csak szórakozásra kellene. Akik a külsővel dobálóznak, azok próbáltak már kapcsolatban élni valakivel, aki csak külsőre jött be nekik? Hogy ment? Számít a külső is, de nem csak az. Egyesek leszakadhatnának már erről a témáról és elkezdhetnék máshol keresni az okát annak, hogy miért nem kellenek egy nőnek sem. A szép nők meg pont ugyanazokért a dolgokért vannak lehetnek egyedül mint a kevésbé szépek. Lehetséges okok: alacsony IQ, borzalmas természet, ostoba előítéletek áldozatai, mindig kihasználják őket, szeretnek szinglik lenni, nem találták meg éppen a megfelelő személyt, stb...
2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Természetesen fontos a külső, bárki bármit mond! Ez az első benyomás, ami lehet pozitiv, negatív! Egy nő attól lesz szép, hogy magabiztos, határozott, egyéniség és tudja, hogy hogy emelje ki azt magában, ami benne szép , egyedi!

Senki nem csúnya, maximum rosszul kezeli!

És hogy nem ruha teszi az embert?! De teszi! A megjelenésnél nagyon fontos! Az sugallja kik vagyunk!

Az ilyen nőket valóban nem merik megszólítani a férfiak, vagy ha mégis / mert azt hiszik könnyű préda, ahogy írták fent is/ , rájönnek, hogy még sem egy hüle picsä, akkor megijednek! TISZTELET A KIVÉTELNEK! És szerintem nem igaz, hogy a legtöbb szép nő magányos! :)

2012. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de én se csúnyának nem tartom magam, se bombasztikusan szépnek, és mégse volt barátom olyan 10 hónappal ezelőttig. Ez változó kinek miért nincs, de azt észrevettem már például saját, nagyobb családi összejöveteleken, hogy bezzeg a kis rondácska unokatesóimnak mind van valami kis rondácska krapekja, nekem meg senki. De én nem bántásból mondom, vagy lenézésből, így van ez, hogy minden zsák megtalálja a maga foltját és kész!
2012. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva látom: minden szép nő foglalt. Megírhatnád kedves kérdező, hogy hol van az a hely, ahol szép nők magányosak, holnap oda utazok :)


(Nehogy már megsértődjenek a nők, mert minden nő szép!)

2012. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
17%

Elmondom hogy azért nincs komoly párkapcsolatunk mert tiszetelet a kivételnek de a legtöbb "Szépség" mind csak a pénzre meg arra hogy a pali tartsa el ezért undoritó faj a Nő ebből a szempontból mert sose veszik észre magukat hogy a palik csak arra használják öket és igy az összes pali azt hiszi mindenkit megkaphat hát pont nem.

A kirivó nők többsége azért mutogatja magát hogy észre vegyék őket és felhhivják egy keringőre(Sex) szóval a "Szép" nőket nem kell sajnálni mert 1.nem is igaziak 2.akárkit megkaphat 3.anyu apu ott van ha már más nem.

Én nem sajnálom Őket hanem szégyenitem hogy miattuk néznek ránk ugy a palik hogy csak egy durranás.

2012. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

38 Attól,mert nem tudsz csajozni,még nem minden nő kurv@.

Amúgy engem is akkor szólítottak le legtöbbször az utcán,amikor szakadt farmerban jártam,agyonfestett hajjal,piercingesen.Nem tudom,miért volt ez.Bár akikbe ilyenkor belebotlottam,azok közül egyik sem volt nagy szám.

2012. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

mert a férfiak akiben a szexet látják, abban nem látnak komoly kapcsolatot.


és a szépségnek nagyon nagy esélye van szexuális vonzalmat kiváltani

2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!