Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is kell majd támogatni a...

Így is kell majd támogatni a párom testvérét?

Figyelt kérdés

A párommal már elég rég ismerjük egymást és pár hónapon belül össze is házasodunk, aminek mindketten nagyon örülünk. (mivel nagyon jól megvagyunk egymással).

Ugymond az egyetlen gond az, hogy van egy részeges testvére (a többiek normális életet élnek).

A problémám az lenne, hogy ha majd felmerülne az a téma, hogy segítsük azt a testvért, én egyáltalán nem szeretnék pénzt adni neki. (már csak azért is, mert én arra keményen rádolgozok és azt a pénzt ne igya el más).

Nem azt mondom, hogy néha nem főznék neki ezt-azt; nem takarítok ki, mosok rá.

De pénzzel egyáltalán nem szeretném segíteni mert csak elinná, és utána egy jót röhögne.

Ez így helyes lenne?


2011. dec. 17. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos a szenvedélybetegséggel jár, hogy lopkod. Mert hogy az alkoholizmus is az.


Ez részben a kormány hibája is. Ahelyett, hogy utcaneveket változtatgatnak meg, fontosabb dolgokról is szavazhatnának, nem értem, ha pl. az orvos úgy ítéli meg, hogy valaki alkoholista, akkor a családja kérésére miért nem lehet elvonóra vinni?! Ezzel foglalkoznának inkább a sok értelmetlen dolog helyett.

2011. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!