Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Van esély...

Hogyan tovább? Van esély arra, hogy megbocsájt? Egyáltalán hogyan adjam elő? Nem egyszerű a helyzet.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. 2,5 éve vagyunk együtt, jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Viszont közénk állt az anyja.

A legkevésbé sem vagyok büszke rá, de elcsavarta a fejem. Mentségemre szólva, nagyon dögös nő és iszonyat nagy ribanc, aki már hosszú ideje nyomult rám (is), és eddig bírtam ellenállni neki.

Az eset kb 2 hete történt és azóta lelkiismeret furdalásom van. Szeretem a barátnőm, de ezt nem tudom magamban tartani. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, és jobb most mint azután, hogy új szintekre lép a kapcsolatunk.


2011. dec. 19. 09:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld amíg lehet ezt a kettős játékot, te undorító féreg. :) Hátha lebuktok anyóssal, te szégyentelen.
2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Öreg. Te vagy nagyon hülye vagy, vagy egy minimális erkölcs nincs abban a gerinctelen, szánalmas formádban. Épp ésszel fel nem foghatom, hogy emberi lény egyáltalán miként süllyedhet ennyire mélyre. Hogy képzeled hogy elnézi neked? ha szerencséd van csak a tökeidet adja a kezedbe. Ha nem azt kapnád amit megérdemelsz és agyonvág ill. azt speciel nem.

Örökre ásd el magad előtte már jó előre ha 1 kicsit is tiszteled ,hagyd békén örökre és ne keserítsd meg az életét még a jelenléteddel sem. Ha egyszer megtetted máskor, is megfogod és hazugságban élheted a szánalmas kis életed!

És ezt úgy hiszem minden valamire való, épeszű ember nevében mondom.

2011. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket nem tudom elhinni. Ez nem kamu?
2011. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

# 32/33 Időpont tegnapelőtt 21:43

Azt hiszem ezt meg kell kockáztatnom, ha nem akarom elveszíteni.

2011. dec. 21. 20:49
 35/41 anonim ***** válasza:
na, jól van mostmár, elég lesz a néphülyítésből, várjuk a fejleményeket :)
2011. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmilyen további fejlemény, mert az itteni reakciók után átgondoltam a történteket és úgy határoztam, hogy inkább magamban tartom a dolgot.
2011. dec. 22. 17:11
 37/41 anonim ***** válasza:
Ha anyuka ilyen gáz úgyis el fog dicsekedni szegénynek, így még rosszabb lesz.
2011. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
azért inkább magamban tartom. talán szerencsém lesz és megtarthatom a szerelmem
2011. dec. 22. 18:10
 39/41 anonim ***** válasza:
Te nem tiszteled ezt a csajt, mert ha tisztelnéd akkor azt gondolnád, hogy így már ne is kelljek neki, mert jobbat érdemel.
2011. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Majd ha jön a bébi elgondolkodhatsz, hogy inkább a cuccost kellett volna magadban tartani! Mellesleg ha te így viselkedsz a "szerelmeddel", milyen vagy, mikor épp nem is vagy full szerelmes? :)
2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!