Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Van esély...

Hogyan tovább? Van esély arra, hogy megbocsájt? Egyáltalán hogyan adjam elő? Nem egyszerű a helyzet.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kb. 2,5 éve vagyunk együtt, jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Viszont közénk állt az anyja.

A legkevésbé sem vagyok büszke rá, de elcsavarta a fejem. Mentségemre szólva, nagyon dögös nő és iszonyat nagy ribanc, aki már hosszú ideje nyomult rám (is), és eddig bírtam ellenállni neki.

Az eset kb 2 hete történt és azóta lelkiismeret furdalásom van. Szeretem a barátnőm, de ezt nem tudom magamban tartani. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, és jobb most mint azután, hogy új szintekre lép a kapcsolatunk.


2011. dec. 19. 09:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Mielőtt új szintekre lép a kapcsolatotok? Te gondolod, hogy innen még bárhova is lépni fog?
2011. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát öregem neked nincs mentséged.

A kedves mama egy fekete lyuk, ami beszippantja az ilyen gyenge jellemű egy agysejtes ösztönfaroklényeket mint amilyen Te vagy!

Én azt tanácsolom vedd el a mamát és szökjetek innen jó messzire. Mindenkinek szívességet tennétek! Köszi!


Amúgy Te mit szóltál volna ha apád meghúzta volna a csajodat? Gondolom új szintre lépett volna a kapcsolatotok.

2011. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Te egy strici vagy a lany anyja meg egy bü...k...!Szégyeljétek el magatokat mind2-en ti barmok vagytok nem emberek!!!!!!

Remélem a lany megtudja és megkapjatok mind2-en a magatokét!Egyébként van férje a ri...nak, remélem jól elveri.

2011. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, r**-nak hivod az anyját...még ha az is... Hogy hivod magadat???

Nem elég h megcsalod a párod, de rádaásul a tulajdon anyjával!!! Könnyű megbánni... akkor mikor megtetted, nem volt eszedben hogy mi lesz ez után???

2011. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz a barátnődnek mindenképp mond el, mert az anyja beteg, szerintem külön életet kéne kezdenie az anyja nélkül, te meg, hát mész a levesbe.
2011. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
én nem bocsájtanék meg neked, az biztos. Anyámat meg szerintem megtépném. legalább is első felindulásból. hány évesek vagytok?
2011. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Elõzõ miért lenne beteg az anyja?Lehet jobbnak érzi magàt a lànyànàl!Sajnos vannak ilyen döganyàk!

Te meg kérdezõ meg ne érintsd többet azt a lànyt, mert szegény ha megtudja bele is betegedhet mindenféle szzempontból!

2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez igencsak beteges, hogy a lányával rivalizál és elcsábítja a pasiját. Beszélj egy pszichiáterrel majd elmagyarázza miért.
2011. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
eléggé elbizonytalanítottatok. ráadásul lehet, hogy szerencsém lesz és sosem szerez tudomást a történetekről és ahogy többen írták, jobb így neki. akkor én miért szívjak? ez így önzőnek hangzik, de ez van
2011. dec. 19. 17:45
 30/41 anonim ***** válasza:
Kérdezõ te undoritó vagy, ne is haragudjal rte!
2011. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!