Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbeestem. Nem szeret már...

Kétségbeestem. Nem szeret már a férjem, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Minden nap este7kor jön haza, amikor hazaér vacsizik, fürdik, leül a gép elé, aztán alszik. Ha közeledni próbálok, akkor hagyjam békén, vagy maradjak csöndben, vagy menjek el, mert ő fáradt.

Ha felhívom, azt mondja ne hívogassam, mert dolgozik.

Amikor megkérdeztem, hogy van-e valakije, akkor azt mondta nincs, csak mi (én+lányunk) Kérdeztem, szeret-e? Annyi a válasz, hogy: persze

De nagyon egyedül érzem magam. Nem tudok vele beszélgetni, nem érdeklődik, hogy mi van velem. Amikor megkérem valamire, akkor: ne b.szogassam, mert fáradt és sokat dolgozik. Értsem meg.

(persze haverokkal inni van ideje, olyankor nem álmos, nem fáradt)

Kezdem úgy érezni, hogy nekem mindent meg kell értenem. Hogy ő dolgozik, hogy ő fáradt, hogy ő álmos, ő éhes, ő neki kell a kikapcsolódás...stb...stb..

Túlreagálom, és hagyjam? De nagyon nehéz csak egymás mellett élni és nem szólni a másikhoz, mert ő fáradt...

Ha megpróbálok erről vele beszélni, akkor: ne hisztizzek.

Van valaki ilyen cipőben?


2011. dec. 14. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen voltam Én!

Rád unt,nem kelted fel az érdeklődéstét,és nincs kedve hozzád! Sajnos ez van.Annyit tehetsz,és hidd el ez a legjobb,hogy nem közeledsz felé,sz*rd le te is,és hátha úgy észhez tér!Magamból indultam most ki!nekem ez használ a leginkább!

2011. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, voltam/vagyok. Csak megerősíteni tudom, nálam is ránk unt, a gyerekek, sok gond, ugyanaz a nő... Miközben azt mondta, semmi baj, szeret, csak fáradt, önmagát meghazudtoló energiával hajtotta fel az új lehetséges barátnőket. Akit szeretünk, annak örülünk. Sz@rd le te is kicsit, hátha...
2011. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha hagyom, nem fogunk még jobban eltávolódni egymástól?
2011. dec. 14. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha megcsalod férjed, rögtön érdeklődni fog utánad, ha nem, akkor repetázz!

Murphy törvénye címkék közt volt.

2011. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Sok otthonülő elslamposodott és/vagy elhízott feleség panaszkodik,

hogy már nem érdeklődik utána a férje...


Te ilyen vagy?

Dolgozol valahol?

2011. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem híztam el. 1éves a lányunk. 2naponta sportolok, itthonról dolgozom. Megpróbálok mindig csinos lenni. Van esténként főtt kaja is és rend van
2011. dec. 14. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az lehet a gond hogy rád unt!!!Hány éve vagytok együtt?
2011. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tetris ***** válasza:
20%

Mit csodálkozol? Ez csak a szokásos. Még a legfinomabb libamáj is unalmas lehet egy idő után. Vagyis: már nem kap szívrohamot, ha meglát téged tangabugyiban, hiszen már látott ezerszer. Azt mondják, a legszebb nőt is unja már valaki. Mit lehet tenni? Talán változtass magadon valamit. Festesd be a hajad, vágass új frizurát, de talán az se ártana, ha elballagnál vele, vagy nélküle egy szexboltba, és vennétek néhány játékszert. Mindjárt jobb lenne a hangulata, hidd el. Nem kell szégyenlősködni, szerintem boldogan elmegy veled válogatni abba a boltba.

Ha már ott vagy, vegyél egy karikás ostort, és ha nem hajlandó otthon segíteni, amikor megkéred, mindjárt rá is húzhatsz vele a fenekére. Mi az, hogy ne b.szogasd, amikor megkéred!

2011. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

amikor az én párom rám unt anno, nem volt elég a stílusváltás (ami eszközzel pedig én gyakran éltem, totál más külsőm lett mindig) aztán felszedett egy sminktelen barna szőrös lányt.


én arra jöttem rá, hogy úgy kell élni a pasi mellett, hogy folyamatosan lássa, hogy ez nélküle is menne, rá tulajdonképpen nincs is szükség, és ez folyamatos magabiztosság abban fogja tartani, hogy részese akar lenni az életünknek.(amibe viszont nem férnek bele a megijedt kislány, "ugye szeretsz?" kérdései...)

2011. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tetris, ez annyira jó volt :)

Igazatok van, lehet sok vagyok neki és muszáj magabiztosnak lennem, hogy mindig meg akarjon szerezni.

Köszönöm a tanácsokat, ma már nem kerestem, nem is szóltam hozzá. Este odajött hozzám beszélgetni :)

A szexshopos dolgot meg mindenképp kipróbálom. Jó ötlet ez az ostoros dolog :)

OK a stílusváltás, akkor jöhet a Bridget Jones bugyi? :D

2011. dec. 14. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!