Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a szüleim,...

Miért piszkálnak a szüleim, hogy olyan vagyok, amilyen?

Figyelt kérdés
Vagy a tőlük kapott gének miatt lettem ilyen, vagy mert rosszul neveltek, vagy esetleg a kegyetlen külvilág hatására. Bárhogy is van, nem az én hibám. Én nem akartam megszületni, ők akarták, hogy megszülessek, hát fogadjanak el így. Én okos vagyok, ezért semmiképpen se lesz gyerekem, és mindenkinek ezt tanácsolom.
2011. máj. 22. 21:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%
"Én okos vagyok, ezért semmiképpen se lesz gyerekem, és mindenkinek ezt tanácsolom." Jesszus. Pont ebből a mondatból látszódik, hogy nem vagy okos.
2011. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%

"Én okos vagyok, ezért semmiképpen se lesz gyerekem, és mindenkinek ezt tanácsolom."


Megértem a szüleidet!!

2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétabban ? vagy azért piszkálnak, mert nem akarsz gyereket? Vagy mi most a baj?

Bocsi , csak nem jött le egyértelműen a kérdésedből..

2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hàny éves vagy? Es mi az ami vagy aki megbàntott?
2011. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
72%
Olyan kis koravén, tudálékos lehetsz mindenben.
2011. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, és azt mondják, lusta, önző, rosszindulatú, agresszív, mizantróp, érzéketlen, cinikus stb. stb. vagyok. Azért nem akarok gyereket, mert olyan lesz, mint én, vagy mint a többi szánalmas, uncsi ember a világon. És ja, a sorozatgyilkosok anyja is akart gyereket, azt hitte, milyen jó lesz. Dögöljön meg mindenki, ők is, én is, ti is.
2011. máj. 22. 21:21
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
Én sem akartam megszületni, remélem nem kell sokat szenvednem ezen a szar helyen mint a föld!
2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
43%

Ha nemtudnád,az életedet te akartad,ha leakar születni egy baba akkor le fog.És bármilyen hihetetlen még a szüleidet is te választottad...

Te tényleg"nagyon okos vagy",no meg önző!!!

2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
-.-' te tényleg ne csináljál gyereket ,csak ezt javaslom .
2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%
Gyógyszert bevetted már, vagy kimaradt az esti adag?
2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!