Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival,40 évesen sem akar komolyabb kapcsolatot? Érzelmileg kezdek kimerülni, tanácsok?

Figyelt kérdés
Lassan két éve ismerjük egymást. Valami miatt mindig egymásra találunk, de 1 hónapnál nem bírjuk tovább, akkor külön megyünk 1-2 hétre vagy napra. Tudom szar az egész kapcsolat így, de valamelyikünk újra felkeresi a másikat. Időközben én megszerettem és nem bírom már ezt. Az érzéseiről egyszerűen nem beszél, mindig halogatja, mondtam neki hogyha nem kellek mint barátnő akkor engedjen el, de nem mondd semmit. A szex az nagyon jó, talán ez az ami miatt mindig egymásnál kötünk ki, de ezek mellett eljárunk kirándulni, kajázni, sétálni, stb... A bajom, hogy úgy érzem nem foglalkozik velem, mint egy társ. Nem tudom hogy vegyem rá, tudom szakítanom kéne de szeretem. Ha nem vagyok hiányzok elmondása szerint. Beszéltetni már nem akarom, nem mondd semmit csak hogy fél hogy szorosabb lesz a kötelék és ettől megijed, mert nem volt még igazából hosszútávú kapcsolata 40 éves létére. Mit tegyek? Legyen kedves megértő vagy állítsam döntés elé? Kötődik is hozzám meg nem is, próbál a kettő között ellenni, de ez nem megy így. Nem akarok a felesége lenni csak hogy mutassa ki hogy szeret.
2011. dec. 21. 08:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

LÁttad a "Két hét múlva örökké"-t?

Nézd meg azt a jelenetet, amikor Hugh Grant felhívja Sandra Bullockot hajnal fél 2-kor. Hallgasd meg, mit mond Sandra B. a telefonban a fiatal csajnak!

2011. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 feketepeter ***** válasza:
A hapsi önző, az önző emberek pedig nem építenek komoly kapcsolatot. Lehetséges ugyan önzetlenné válni, de ehhez mindig katasztrófa szükséges.
2011. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen agglegény típusok, nem kivételes eset. Nem írom, hogy mi lenne a legjobb megolás, hiszen 1: Te is nagyon jól tuodod, mi lenne, 2: A Te életed, a Te döntésed, nem szólok bele.

Viszont azzal nem árt, ha tisztában vagy, hogy ha vele maradsz, bele kell törődnöd, hogy minden ugyanígy fog maradni.

Ne várj a csodára, mert az ő esetében kicsi az esélye, hogy megfog történni (bár manapság már semmi sem kizárt).

2011. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ráerőltetni nem tudsz semmit, szóval vagy úgy fogadd el, amilyen, vagy ha nem kell így, akkor lépj. Megváltoztatni egy 40 évest már fogsz tudni.
2011. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha egy pasi igazán szeret azt érzed, látod. ez a pasi valószínűleg főként a szex miatt van veled, nem akar melletted elköteleződni. állítsd döntés elé aztán meglátod hogy meletted marad e.
2011. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Te csak arra kellesz neki, hogy jól megd*gjon, ennyire nem veszed ezt észre?
2011. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Te vagy súlyos önbizalomhiányban szenvedsz, vagy inkább nem minősítelek, hogy egy ilyen férfi után rohangászol... Ráadásul 22vagy, ő meg 40. No komment...
2011. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1. kihasznál, ez 100%. Ha komoly lenne, már lenne egy legalább 30 éves felesége és családja, de legalábbis egy nálad jóval idősebb menyasszonya.

2. a legtöbb 40-es agglegény pasi kiégett már. Szeretni nem fog, csak szexelni.

3. Jobban tennéd, ha csak szexre használnád te is, de ha nyitott vagy, közben ismerkedhetsz fiatalabb fiúkkal akik hozzád illenek.Mert ő mellette nem fogsz "megöregedni", az biztos.


Szerintem az lenne a legjobb, ha elhagynád.

Hidd el az ilyesmi pasik nem véletlen vannak még egyedül.


Amúgy az ilyen 30-as, 40-es pasik miatt van ilyen kevés gyerek manapság.

2011. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
ma 20:47 Igazad van. Nehéz az elválás, de holnap pontot teszünk az ügy végére. :(
2011. dec. 21. 21:25
 20/23 anonim ***** válasza:
Kihasznal
2011. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!