Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék mi...

Szerintetek mit tehetnék mi lenne a helyes? Megkérni apumat hogy vigyen el? Vagy gyorsan bepasizni és beállítani egy udvarlóval? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok és érdekelne hogy erre a dologra milyen tanácsot tudnátok adni nekem.Szóval durván apummal 1 éve lassan nem beszélek egyéb okok miatt de a család többi része ezt nem tudja.Karácsonykor az egész család összejön kibérelünk egy helyet és ünnepelünk.Hazajönnek a régen nem látott féltestvérem kis családja,a másik féltesóm aki a barátnőjével megy és apum akivel együtt él lassan 2 éve.Tehát mindenki ott lesz.Eddig apummal mentem de így hogy nem beszélünk vele nem mehetek.A többi rokonság meg nem jön el értem és én meg nem tudom pontosan hol lesz ez a kis buli.Mivel apu haragszik rám a hangulat sem lenne túl jó.
2011. dec. 22. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Felhívsz valakit a "többi rokonságból", és megkérdezed, hol lesz a buli, és elméssz oda egyedül.
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
ajj mar FromOz, ert miert kellett?? Igy megalazni a kerdezot...
2011. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a kérdező ezzel magát alázta le.
2011. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akartam megalazni, de nagyon meglepodtem, mikor olvastam uzenetet.

tulajdonkeppen mikor posztoltam, tenyleg nem ertettem, azt hittem tamad, csak nem ertettem miert. A kerdesem oszinte volt.

Utana, kesobb jottem ra, hogy lehet hogy tenyleg nem nekem szanta.

VISZONT, ha meg egyszer olvassatok, nem osszejonni akar masodikkal, hanem cikizi ot, privatban.

Na, hol van a kerdezo?

2011. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a gyerek, kezdeményezz békülést édesapáddal!

Az alkalom adott, hajrá...

2011. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!