Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem legrosszabb karácsonya,...

Életem legrosszabb karácsonya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

:(((


Gyűlölöm ezt az egészet, legszívesebben kirohannék a világból. Ez nem karácsony.


Egy ajándék sincs a fa alatt... mondhatjátok hogy nem ez számít de megnéznélek titeket ha még csak egy tábla csoki vagy egy gyertya vagy bármi sem lenne a fátok alatt:/


Karácsonyi hangulatom egyáltalán nincs és nem csak emiatt, úgy alapból nincs.

Dühös vagyok és valamit most annyira gyűlölök, majd szét feszít valami.


Mi az Istent tegyek hogy ne itt sírjak a fogalmam sincs min a gép előtt hanem karácsonyi hangulatom legyen???


Gyűlölöm.



Mielőtt elítélnétek csak úgy mondom hogy nem egy nyavalygós tini vagyok aki nem kapta meg idén az iphone-ját... életem legnehezebb évén vagyok túl és végre karácsonykor elönthetne valami melegség és nyugodság de nem....... csak düh és szánalom.. Miért van ez?? :'(((((


2011. dec. 24. 16:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nálunk volt családi vacsi, ajándékok, mindenkinek van fája, mégis ez a legsza rabb karácsonyom. Most még elvagyunk valahogy, de jövőre fogalmam sincs miből fogunk élni, a szerelmem már tényleg nem szeret (de hát én csesztem el, kellett nekem felhívni). Iszok tovább. Pocsékul érzem magam. Kilátástalanság, reménytelenség, üresség.
2011. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nálunk az elmúlt 3 év karácsonya volt ilyen. Nem kaptunk ajándékot, mert nem volt rá pénz. Bátyám ezt ugyanígy kezelte mint te, bepukkadt, duzzogott, mérgelődött. Vele ellentétben én megértettem anyukámat (egyedül nevel minket), és örültem annak, h van mit ennünk. Idén bátyám kiköltözött apánkhoz (Angliába), apánkat viszont nagyon nem érdekli a karácsony... Így még fa sincs. Apánk fogta magát és elhúzott bulizni, bátyám meg otthon ül egyedül...

Elhiheted, h most már ő is megbecsülné az ajándékmentes karácsonyt is... Ezzel csak azt akarom mondani, h becsüld meg azt, ami van! Lehet, h jövőre ennyi sem lesz... :/

2011. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én meg megkaptam anyámtól így Karácsony este, hogy minek hozott világra. Jó kis Karácsony..
2011. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad.

Van aki gyászol, mégsem rinyál.

2011. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
En se kaptam sok ajandekot, viszont nem is kellene semmi, csak azzala bizonyos szemellyel egyutt lehetnek akit szeretek...az lenne az igazi ajandek szamomra
2011. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Egy ajándék sincs a fa alatt? Hát a te ajándékaid, amiket nekik vettél, azok hol vannak akkor? Ja, hogy te is b*sztál megajándékozni őket? Akkor meg mit sírsz?
2011. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

örüljetek a kics*szett ünnepeiteknek, gyűlölöm ezeket olvasni hogy így meg úgy utáljátok a felhajtást meg csak ezt vagy csak azt kaptátok basszus, 4 éves korom óta minden év szeptemberétől karácsonyi hangulatom van aztán az egészből nem lesz semmi a családom többi tagjának vallása miatt, sőt egy rohadt szülinapi zsúrom sem volt soha gyerekként, amit kb szintén utált mindenki, nálunk ezek ugyanolyan napok az évben mint a többi csak az ég világon semmit nem tudok csinálni egy kb mindenki által 'utált' ünnep miatt. úgyhogy örüljetek hogy legalább lehetőségetek van rá és évente 2 napig nem olyan szétesett a család..

17/L

2011. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Figyelj! én kaptam ajándékot(a töbiek 10-13-mat én meg 2 tőt)! Teljesen kivoltam akadva meg minden aztán még apámis el küldött a p*cs ba!!! aztán próbáltam lenyugodni és egy csomo vicces filmet megnéztem aztán azt mondtam h : '' Levannak sz*rva ne rontsák el a karácsonyomat!!!,, és jobban éreztem magam ;) ezzel azt akarom mondani h találd fel magad:) 12/L
2011. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!