Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem legrosszabb karácsonya,...

Életem legrosszabb karácsonya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

:(((


Gyűlölöm ezt az egészet, legszívesebben kirohannék a világból. Ez nem karácsony.


Egy ajándék sincs a fa alatt... mondhatjátok hogy nem ez számít de megnéznélek titeket ha még csak egy tábla csoki vagy egy gyertya vagy bármi sem lenne a fátok alatt:/


Karácsonyi hangulatom egyáltalán nincs és nem csak emiatt, úgy alapból nincs.

Dühös vagyok és valamit most annyira gyűlölök, majd szét feszít valami.


Mi az Istent tegyek hogy ne itt sírjak a fogalmam sincs min a gép előtt hanem karácsonyi hangulatom legyen???


Gyűlölöm.



Mielőtt elítélnétek csak úgy mondom hogy nem egy nyavalygós tini vagyok aki nem kapta meg idén az iphone-ját... életem legnehezebb évén vagyok túl és végre karácsonykor elönthetne valami melegség és nyugodság de nem....... csak düh és szánalom.. Miért van ez?? :'(((((


2011. dec. 24. 16:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
Azért még van egy pici esélyed a következőre.
2011. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Most mi a bajod neked? Még lehet nem tették a fenyõ alà az ajàndékot.
2011. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodj már le.

Te eszeveszetten keresed a boldogságot, amikor ott van az orrod előtt. Minden apró dolog, ami neked természetes, másnak egy életbe kerül megszerezni, vagy még az is kevés hozzá. Azt mondod, "tudom, másoknak rosszabb..." nem, nem tudod. Elégedj meg azzal, amit kaptál, és légy hálás érte.

Remélem én 17 évesen nem fogok ennyire "éretten" gondolkodni.

2011. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
27%

Nyugi, én sem kaptam sok mindent, sőt, nálunk annyi volt a karácsony, hogy odaadtuk egymásnak az ajándékot és kész. Semmi vacsora. Ők nézik a tévét, én meg jöttem netezni. Az arcomról messziről le lehet olvasni a boldogtalanságot, és nem azért, mert nem kaptam sok mindent, hanem mert amúgy sem vagyok boldog, sőt, ma még az öngyilkosság is eszembe jutott, de gyáva vagyok. Majd talán lesz erőm pár év múlva megtenni, miután még több szart kapok az élettől..

21/l

2011. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk alapból nem szokás ajándékozni, de idén nagyon illúzióromboló az egész. Eddig volt közös ebéd, most mindenki külön-külön lement a konyhába és evett, aztán külön szobába nézni a tévét. Szuper Karácsony...

20/f

2011. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

előző vagyok

ma 17:03: Az biztos, ha megtetted volna, akkor elég emlékezetes lenne a családod számára a Karácsony, amíg élnek. De szerencsére nem, és remélem rendben jön egy kicsit az életet, hogy elfelejtsd az ilyen gondolatokat. :)

2011. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
örülj ,hogy egyáltalán van fátok. Másoknak már az is bazi nagy ünnep ha főtt étel van a tányéron!
2011. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kapard már össze egy kicsit magad könyörgöm! Próbálj egy kicsit annak örülni amid van, ha számba vennéd ezeket rájönnél, hogy milyen jó dolgod is van tulajdonképpen. A hangulaton is magad tudsz segíteni. Süssél, főzzél, díszítsd fel a szobát, nézzél filmeket...
2011. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most barmit mondhatunk, attol nem lesz szebb a karacsonyod. Nem rosszindulatbol vagy sajnalatbol irom ezt, hanem tapasztalatbol. Tudom, hogy most egy vilag omlott ossze benned, de olvasd csak el megegyszer, amit irtal, es figyeld meg, milyen nevetsegesen hangzik- sajat magad szamara, nem nekunk. Nehany napja nekem is volt ilyenem, haragudtam az egesz vilagra, aztan mikor elmondtam valakinek, hogy mi is a gond, szinte kirohogtem magamat ;)

Probalj meg csinalni valamit, amitol karacsonyi hangulatba leszel, gyujts gyertyat, csillagszorot, ha nincs kivel . beszelgetned, nezz meg egy jo filmet, es probald meg elvezni. Hidd el, jobb lesz! ;)

2011. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Figyelj, mit rinyálsz?

Nekem ma van a névnapom + karácsony, de a legjobb barátnőmtől egy ro.hadt SMS-t nem kaptam, h hé cse.szdmeg, v vmi. Még reménykedek azért.


Más: odaadtuk az ajándékokat - amiből kiderült számomra, h nem ismer senki, már a saját édesapám sem (ez esik a legjobban am.) -, aztán csá. Én netezek, lenn tévéznek. Semmi pezsgő, közös vacsi, beszélgetés...

2011. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!