Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, amit a...

Szerintetek normális, amit a családom művel?

Figyelt kérdés

Amiket csinálnak, az undorító. Amikor a wc épp foglalt volt, anyám többször is a kádbahugyozott, és le sem öblítette maga után. De volt már, hogy a mosdótálban láttam vizeletre emlékeztető cuccot...

Apámat többször kaptam rajta, amint a fürdőben a mosdótálban a seggét mossa wc-zés után. Persze a kézmosás tőlük messze áll, holott mindketten apám boltjában dolgoznak, ahol nap mint nap élelmiszert tapogatnak.

De a mai tényleg kiverte a biztosítékot. Anyám wc után kijött, se kézmosás, semmi, és nekiállt a mosogatógépből a tiszta evőeszközöket kiszedni, mindegyiket egyesével végtapogatta! Hugyos villával is kell ennem ezek után? Mikor rákérdeztem, le lettem oltva, hogy ha nem tetszik, el lehet menni innen, stb. Szerintem betegesek és hiába magyarázok nekik.

Ja, és a legpofátlanabb részükről az, hogy ezek után, mikor a macskám fel mer ugrani a kanapéra, fújjognak meg a plafonon vannak, hogy macskaszőrös lesz a kanapé és szerintük a macskám egy "koszos dög". Szerintem ők azok, undorítóak.


2011. dec. 25. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

fúj...

megváltoztatni ne akard őket, nem fog sikerülni.

Költözz el...

2011. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon undorító.
2011. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ja és igen..költözz el.
2011. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Én egy kicsit megvakarnám a seggem a fogkeféjükkel,aztán reggelente fetrengenék a röhögéstől...
2011. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Alig várom már, hogy elköltözhessek, de ez még legjobb esetben is beletelik pár hónapba...

Undorítóak, akárhopgy magyarázok nekik a higiéniáról meg a fertőzésekről, mintha a falnak beszélnék... őket csak akkor érdeklik ezek, mikor a macskámat meg engem lehet vele terrorizálni. Már volt, hogy megmondtam nekik: tekintve, hogy sz*ros-hugyos kézzel tapogatnak össze mindent, az ételt is, az se gázabb már, ha a macska felmegy az asztalra - a macska mancsa sem koszosabb, mint az ő kezük.

2011. dec. 25. 15:47
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem mosott kezet?Hogy lehet a mosdóba csinálni,tejóég?Hol van a boltjuk?Oda tuti nem megyek:)
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de ezek után még ezek csodálkoznak, ha a macskámat többre tartom...
2011. dec. 25. 15:51
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Eleg reszletes ellemzest irtal ki a szuleidrol, de annyira koszosak nem lehetnek, ha te meg eletben vagy!
2011. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
minden elismerésem, hogy ezt idáig bírtad, én már a falnak rohantam volna.
2011. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amint lehet elköltöznék onnan és ha gyerekem lesz, akkor nem engedném őket a közelébe.
2011. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!