Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfogadni a...

Miért nem tudom elfogadni a bátyám barátnőit?

Figyelt kérdés

Egyikkel sem volt különösebb problémám de eddig egyiket sem tudtam igazán kedvelni.

A mostanival sincs gond, kedves lány de mégis rosszul érzem magam amikor rácsimpazkodik a bátyámra.

Pedig nekem van barátom és a bátyám összebarátkozott vele.


2011. dec. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy rájuk egy kicsit.
2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez oda-vissza működik.Nálunk én vagyok a báty és én is eléggé "mikroszkóp" alá veszem a húgom barátait.De ő is eléggé tesztelgeti a barátnőimet.
2011. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csinál valamit, ami szúrja a szemed. Öcsém nője csicskáztatja öcsémet. Én ráhagyom, ő nője, de azért zavar.
2011. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:
79%

Ahogy írták, hasonlóan gondolom én is. Feltehetőleg abból adódik nálad, hogy a legjobbat szeretnéd a tesódnak, de ott hibázol, hogy a tesód ízlése az övé, nem a tiéd, ráadásul te csaj vagy, így nehéz lenne olyan csajt találnia magának, aki neked is tetszene :D

Ne feledd, egészséges lelkületnél az ellentétek vonzák egymást.

- Te maradj csak a pasiknál, ő a csajoknál és próbálj bízni abban, hogy megtalálja a magához valót, mint ahogyan te is. :)

2011. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én párom húga is ilyen volt. Most így 4,5 év után kezdett elfogadni. Hidd el nehéz volt nekem, ne nehezítsd meg a dolgukat. Próbáld megszeretni azt a lányt. Ha szereti a bátyádat, csak rendes lehet:)


21-L

2011. dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!