Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már neked a férjed/fele...

Mondta már neked a férjed/feleséged, hogy nem jó veled a szex? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem az utóbbi időben azt mondja, hogy nem jók az együttlétek. Próbáltam változtatni, érzelmesebb/figyelmesebb lenni, akkor azt mondta, hogy ez neki nyálas. Aztán próbáltam bevetni a rosszfiúsabb oldalamat, akkor azt mondta, hogy ez neki nem sok. Mit tegyek? Nem élvezi, nincs kedve és egyenesen azt mondja, hogy rossz. Ez megy hónapok óta.
2011. dec. 25. 22:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg ha konkretan megmondaná, mit hogyan csinalj!

Na, avval lehetne kezdeni valamit. De igy...! Semmit!

2011. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
A feleséged egész nyugodtan megmondhatná, hogy mi nem tetszik neki. Ha már azt tudta közölni, hogy az együttléteitek nem jók.
2011. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen, neki semmi sem jó. Ha hozzáérek, azt mondja, hogy most ne, vagy szex után közli, hogy neki ez nem megy, nem élvezi.
2011. dec. 25. 22:24
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem az érzelmekkel van a gond?
2011. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Először is örülj neki, hogy megosztotta ezt veled!

Sokaknak nehéz az intimitásról beszélni, örülj, hogy a te nejed nem ilyen.

Üljetek le megbeszélni a dolgot. Szexualitástól mentesen, otthon, meghitten. Kérdezd meg, mi az amire vágyna. Rengeteg olyan trükk van, amivel fel lehet dobni a házas életet.

De ne hibáztasd, ha nem tud hirtelen semmit mondani. A szeretkezés élvezete sokban függ a lelkiállapottól, a hangulattól is. Én is voltam úgy, hogy nem élveztem annyira a szeretkezést, de nem nagyon tudtam megmondani mitől.

Szeretkezés előtt, jó ha ellazítjátok egymást. Mi van, hogy 10-15 percig csak csókolózunk és ölelkezünk. Itt-ott egy kis tapi. És csak akkor lendülünk bele, amikor már tényleg nem bírunk magunkkal. Én ekkor szoktam a legjobban élvezni.

Mindenki más, meg kell tapasztalni, hogy mi az ami működik. Vannak ezzel foglalkozó oldalak, lehet ötleteket meríteni:)

2011. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp beszéljétek meg, mert könnyen rámehet a kapcsolatotok.
2011. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
ez elég fura meg kell hagyni...szerintem itt valami érzelmi gond lehet,akkor szoktak a nők így reagálni..valami blokk van benne amiért nem tudja magát elengedni...vagy már nem érez úgy irántad??szerintem nektek egy jó nagy beszélgetés kellene...nem hanyagoltad mostanában lelkileg??akkor szoktak a nők így reagálni amikor lelkileg valami nincs rendben és mindenben a hibát keresi,vagy tényleg érzi rajtad hogy erőlködsz és megjátszod a gyengéd és a macsó is verziónál is...ezt férfiként mondom hogy a nők akkor élvezik igazán a szexet amikor tényleg érzik az emberen hogy valóban nagyon kívánod és azt is megérzi hogy ha csak ürítteni akarsz és hiába vagy kemény ha csak a saját ösztöneidet akarod kielégíteni ezt a nők megérzik egy perc alatt...
2011. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Más ifogása van ellened? Pl. hogy a munkaban, otthon, gyerekekkel, mas nokkel hogyan viselkedel? Erkolcsileg helyénvalónak tartja az életviteledet?
2011. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
kérdésem az lenne kérdező!!te valóban kívánod úgy igazán a feleséged vagy pedig csak megszokásból és az ürítés miatt akarsz vele lenni??mert az ok hogy neked áll a f.rkad de ezt a nők megérzik ha ez a helyzet,ezt tapasztalatból mondom...valami nem frankó ilyenkor,ezt sürgősen meg kellene beszélnetek...valahogy próbáljál meg feléje őszintén közeledni..vagy nem is tudom..
2011. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hiába próbáltam már vele beszélni, azt mondja, hogy nem tudja megmagyarázni, hogy miért, de nem jó. Szerintem nem normális, hogy egészséges nő hónapok óta nem indul be a férjére. Kivagyok! Meg se akar csókolni, nem simogat, semmi. Utálja, ha hozzáérek. Semmi intimitás nincs, ha alvás közben átölelem, akkor is leveszi a karomat magáról és átfordul az ágy szélére. Régen a hajamba túrt, meg megsimította az arcomat, meg reggeli készítés közben a nyakamra puszit adott, de most meg semmi hónapok óta.
2011. dec. 25. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!