Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem bírom rávenni magam...

Mért nem bírom rávenni magam arra, hogy rendet rakjak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet fáradt vagy, vagy lusta, vagy nincs is kupi, csak beképzeled :D Tudod én rend és tisztaságmániás lett így 21 évesen, és van hogy nincs is kupi, csak úg érzem takarítanom kell :D
2011. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert lusta dög vagy, de én simán rá tudnálak venni ... :D
2011. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert épp olyan lusta dög vagy, mint én :D Kövesd az én taktikámat, én ezt betegségként kezelem :)) Illetve azt szoktam mondani, hogy a rendrakás a hobbim. A hobbimmal meg akkor foglalkozom, ha időm és kedvem van hozzá, más esetben nem :)
2011. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
lusta vagy ba*szod! én ma délután 1-2 óra alatt pik-pak rendet vágtam, most honol a tisztaság. Mindjárt jobb érzés lesz így ágyba bújni.
2011. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"A rendetlenség maga a rend."


Na errõl jut eszembe,ami ràcsöppent a szõnyegre, gyorsan le kell tisztitanom.

2011. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már próbáltam rendet rakni a szememmel, hogy meg se kelljen mozdulni, de nem sikerült. Asszem ráveszem magam, de tulajképp annyira lusta vagyok, hogy kajáért sem akarok kimenni a hűtőig, pedig éhes is vagyok.
2011. dec. 26. 18:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez még nem gáz. Akkor van gond, ha szarni is lusta leszel kimenni.
2011. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:D jaj, azért azt mégsem :DD
2011. dec. 26. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Inkabb unatkozol, valami hianyzik az életedbõl.
2011. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bánomisén ***** válasza:
30%
Nemcsak lusta vagy, hanem igénytelen is, ha a rendetlenség közepén élsz. Ha igényes lennél, már rég rendet raktál volna lustaság ide vagy oda :-P
2011. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!