Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hasonló...

Van itt olyan, aki hasonló cipőben járt? Ennyire megváltozott? Családom is furcsálja a dolgot.

Figyelt kérdés

Általános és közép iskolában nem voltak barátaim,utáltam a sulit is,most hogy egyetemista lettem,lett sok barátom,a sulit is megszerettem,igazi társasági ember lettem,aki nem szeret otthon ülni,mindig menne valahová.Tavaly ilyenkor sehova se szerettem járni,csak otthon ültem,nemrég meg már barátokkal képes voltam elmenni egy stadionos koncertre is.

Jó az,hogy ennyire változtam?Családom is furcsálja a dolgot.


2011. dec. 26. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Jobb később, mint soha. Mások is vannak így ezzel. Csak ne szállj el
2011. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
87%
Mindenki változik, te pedig, ahogy látom, nyitottabb lettél a világra. Ez egyáltalán nem baj. Az pedig természetes, hogy furcsállják, hiszen nem ehhez vannak szokva, de majd megszokják :-)
2011. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos, hogy csak Te változtál. Egyetemen normálisak az emberek, lehet hogy azért jössz ki velük. Egészen más emberekkel beszélgetni mint állatokkal.
2011. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért némi sérülésed még lehet, hogy erről kérdést teszel fel. Belül még ott azért az önbizalom hiány...
2011. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!