Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Miért idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért idegesít a volt barátnője ennyire?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal,és még mindig féltékeny vagyok a volt barátnőjére.Pedig anno velem csalta meg a lányt.És mindig nyugtatgat,hogy őt egyáltalán nem érdekli,és soha nem menne vissza hozzá.De nagyon szép lány,sőt,én szerintem a közelébe sem érhetek.De már annyira idegesít,hogy néha azt is álmodom,hogy visszament a volt barátnőjéhez.Hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől?
2010. febr. 15. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az "ex" általában minden nőnél problémás. Az, hogy Téged ennyire zavar, azt inkább annak tudnám be, hogy talán tudat alatt attól félsz, hogy ha az előző barátnőjét veled csalta meg, megteszi majd veled is. Csak Te kiélezted a dolgot az exre.
2010. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a fagyi visszanyal...
2010. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első kommenthez még annyit, hogy sajnos általában van is ok a félelemre... :(
2010. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól nem félek,hogy megcsal.Más csajokra nem vagyok féltékeny,mert ahhoz elég jól ismerem a barátomat.Csak az exe idegesít,de nagyon.
2010. febr. 15. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Detto, ugyanez van nálam is, velem csalta meg a volt barátnőjét, azóta is együtt vagyunk. Tudom, hogy nagyon szeret, és én is viszont, viszont a volt barátnője valahogy idegesít, pl. ha valamelyik közösségi oldalon meglátom, vagy ilyesmi. Nem kell ezzel foglalkozni túl komolyan, mert meg fogja ölni az idegeid a "féltékenykedés". Ne aggódj szerintem.
2010. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem minden rendben lesz.Megpróbálok nem foglalkozni vele.Amúgy a csajnak is van már új kapcsolata,épp ezért nem is értem magam.Na mindegy.Igyekszem nem foglalkozni vele.
2010. febr. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!