Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gazdag férfival alapítan...

Miért gazdag férfival alapítanak családot a nők?

Figyelt kérdés
Több olyat is ismerek akik évekig együtt éltek egy nem olyan jómódú pasival, aztán szétmentek, összejöttek egy gazdaggal, és velük hamarosan eljegyzés/házasság/gyerek lett. Pl az egyik ismerős exének nem volt semmije csak egy motorja, a lány szüleinél laktak, vagy 5-6 évig. Aztán összejött később egy pasival, akitől kapott egy autót, beköltöztek egy vadiúj lakásba, olyan a ház hogy megszólal, és 1 éven belül jött is a gyerek. Miért van ez így?
2011. dec. 27. 19:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert könnyebb. Bármit megvehet,megtehet. A gyermeke anyagi biztonságban nő fel, nem kell azt mondania, hogy erre nincs pénz, nem kell turiba járni,stb. Bár a rendesebb gazdag férfi jól meggondolja kivel alapít családot, felméri mit is akar tőle a nő.
2011. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

10-es! Ajánlom figyelmedbe 4-es válaszát.


"Engem csak elhagytak emiatt.... 20 évesen. Gondolom a lánynak az volt a gondolata, ha most sincs semmim késöbb sem lesz...... hát tévedett."


Az ilyen férfiakról beszéltem, nem azokról akik valójában semmit se akarnak elérni.

2011. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

12.

Akkor nézzük csak, egy nő, általában 25 körül kezd babán gondolkodni, ha még vár 5 évet, akkor 30 évesek, azért ritka, hacsak nem a sokadik diplomáját csinálja, hogy ennyi idősen még semmit se mutat fel, de később igen, igaz nyerhet a lottón. A 20 éves srác más téma, ott valószínűleg anyagias volt a lány.

2011. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

4-es vagyok!


Szép dolog valóban, hogy egyedül is küzdök tovább, de a dolognak van az Én életemben egy hátulütöje.

Azt érzem, hogy nem tudok elégedett lenni, mert mindig lesz valaki, akinek Tölem több van és akaratlanul is ott lapul az érzés bennem, hogy mi van, ha nem elég a lakásom, a biztos munkahelyem és a picike vállalkozásom...


Ez egy rohadt ördögi kör amiben tönkre fogok menni mind fizikálisan, mind mentálisan.

2011. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha már megvan a létbiztonság, stabil anyagi háttér, akkor ott már nincs mire várni, jöhet a házasság, gyerek. Amíg csak nyomorog két ember egymás mellet, spórolnak, hogy egyről a kettőre jussanak, oda nincs sok értelme gyereket szülni, házasodni sincs mire.
2011. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sematikus ez a kérdés. Kérdező, te így láttad kívülről, de amikor ezek az ismerőseid szétmentek, nem feltétlenül az volt a nő álláspontja gondolom, hogy egy gazdagabbat akar találni.

Ismered a mondást, amikor a szegénység bekopog az ajtón a szerelem kiugrik az ablakon. A kilátástalanság, az anyagi bizonytalanság felőrölhet egy kapcsolatot, s szétmennek. Aztán akinek szerencséje van, talál egy módosabbat. Ezek szerint a te ismerőseid találtak.


20:33-as hozzászóló! Jól látod, mindig lesznek tőled tehetősebbek, de mindenkinek másak az igényei. Ha nem folyton ezt nézed, hogy x-hez képest még mindig nem vagy elég gazdag, hanem önmagadhoz képest látod, mi mindent értél már el, akkor az így elnyert magabiztosságod segít találni egy megfelelő partnert aki értékeli ezt és segít a továbblépésben is, úgy gondolom.

2011. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ez igencsak szűk látókörű kérdés :)

Plusz azért annyi gazdag pasi nincs MO-n, hogy annyi nő váltani tudjon rájuk, gondolom az ismertségi köröd ilyen helyeken mozog :P


De azért ez nem általános, a nők szoktak váltani, de a nagyon anyagiasakon kívül legtöbbjük inkább az érzelmek miatt...


Hogy rátérjek a biztatásra :)


Én egy olyan sráccal jártam aki bukdácsolt műszaki OKJ képzésen, megbízhatatlan volt, rendetlen, szakadt, pénztelen, életcél és hosszabb távú kilátások nélkül.

Most egy olyan férfival élek aki szakmájában teljes mértékben sikeres mérnökasszisztens (most tanul a diplomához), ambiciózus, tudja mit szeretne elérni, hogyan, kivel, mindenhez van terve.


Ugyanarról az emberről beszélek, csak megoldottam a gátlásait, lelki problémáit, amit a szülei okoztak neki.


Sok nő egyszerűbbnek látja inkább leváltani a problémás pontot az életében, én inkább szívtam a fogam hónapokig, elnéztem a hülyeségeit, de a végén mindkettőnk révbe ért.

2011. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 fehér gandalf ***** válasza:

"Mert a gazdagabb Férfiak sokkal jobb emberek, sokkal értékesebbek és jobban tudnak szeretni!"


igen a pénzel jobban tudnak szeretni a nők és sokkal értékesebb egy férfi egy nő számára mert értékes tárgyaik vannak.

2011. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 fehér gandalf ***** válasza:

"Mert a gazdagabb Férfiak sokkal jobb emberek, sokkal értékesebbek és jobban tudnak szeretni!"


igen egy férfit egy nő mindig sokkal jobban tud szeretni.


sokkal értékesesebb számára mert értékesebb tárgyai vannak és sokkal több pénze van amiket jobban tud szeretni egy nő



ezzel csak egy probléma van h a nő hozzászokik h fúú de sok pénze van meg fúú de sok zsetont kap a párjától aztán abból lesz általában a probléma h a nő mindig többet akar majd amit egy férfi örökre sosem tud állni.

2011. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 fehér gandalf ***** válasza:
100%

ezzel odáig elégedett is lesz míg sok pénzt kap aztán ha jön egy gazdagabb az előzőnél akk elrohan az új pasihoz.


bocs a többszöri hozzászólásért. a gép belassult.

2011. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!