Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik el velünk...

Miért nem engedik el velünk sehova az 5 éves gyereküket?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok akadva, nem értem az egészet.


A rövid történet: A párommal van egy keresztlányunk. A szülei állandóan panaszkodnak, hogy nincs pénzük, hogy nem tudnak elég időt kettesben eltölteni, stb, mindenre. Már rengetegszer vigyáztunk a kislányra, sosem volt probléma. Felvetettem nemrégiben, hogyha úgyis nekem kéne vigyázni rá, elvinném egy játszóházba, erre az anyja tejlesen ledöbbent, hogy én hogy vinném bárhova is, mert csak vele mehet el a gyerek, nélküle sehova.


Több ilyen eset is volt: Nyáron kaptam színházjegyeket egy gyerekeknek is való darabra, gondoltam elvisszük őt is. Erre ugyanaz: Nélkülük nem megy a Rita sehova. A lakásban kell ülnünk amikor nekik dolguk van. (Amúgy sincs pénzük sehova elvinni, ezért vagyok olyan szemét hogy felajánlom néha hogy elviszem ide-oda, de úgy néznek rám mintha swinger klubba akarnám vinni.)


Szerintetek mi az oka? Hiába kérdezem meg, már nem is merem, mindig meg vannak sértődve. Nincs priuszom, nem ettem még gyereket.


26 L


2011. dec. 29. 15:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
azt hiszi hogy a gyerekére ácsingózom??? hogy gondolná ezt egyálalán? rivális? ő az anyja, én meg egy barátnője vagyok, nem fogom elszöktetni az oszégból a gyerekét, csak azért mert szerintem nem nevelik túl jól.
2011. dec. 29. 22:19
 12/14 anonim válasza:
50%

Nemtudom, hogy ezzel mennyit tudok segíteni de...

A lányom most 4 hónapos, és őszintén szólva még én nem szívesen válok meg tőle huzamosabb időre. Ha nagyon muszály leviszem a keresztanyjához, neki sincs gyereke és egy kicsit túlzásba viszi az imádatát, de nem ez az ok, hogy nem adom oda. Egyszerűen még nem érzem magam erre éretnek. Tudom, hogy jó helyen van stb. de nekem még nehéz. Hívhatjátok akárminek, de még nem vagyok kész rá. Ha nagyobb lesz pláne 5 éves, biztos, hogy oda fogom adni. Miért is ne? Ha annyira ott akar lenni, hívd őt is. A reagálásból megtudod, hogy mi az oka, hogy nem engedi. Valóban koldusgőgség van benne, vagy a személyeddel van kifogása, vagy más oka van.

Remélem valamit segítettem!

2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy egyszerű, kérdező, kérdezz rá, hogy ha nagyobb lesz pár évvel, akkor elengedi-e majd veled? Ha igent mond, akkor tényleg csak a féltés van benne, de ha akkor is azt mondja, hogy nem, csak velünk mehet mindenhova, akkor reménytelen eset.
2011. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Többet nem ajánlanám fel a segítségem. Minek akar keresztszülőt a gyerekének, ha nem mehet vele sehova!? Ha pénzt adnál, tuti, hogy elfogadná.
2016. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!