Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért nem engedik...

Egyes szülők miért nem engedik a gyereküket a barátjuknál aludni, ha tudják, hogy már úgysem szűzek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem akarják hogy egész nap csak keféljenek mint a nyulak, egyébként nem biztos hogy ez nem válik a hasznukra. f24
2009. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
50%
amugy ez a kérdés engem is érdekelne.. 16 éves vagyok és 3 hónapja járunk a barátommal...nem engedi anyu, hogy ott aludjak.. pedig tudja, hogy nem vagyok szűz. és gyógyszert is felirattunk, tehát nincs ellene, hogy szexeljünk... mégsem engedi.. nem értem én sem...
2009. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%
mert úgy gondolja korai, hogy 16 évesen rendszeres szexuális életet élj.
2009. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
89%
21 vagyok, a barátom 22. 6 éve vagyunk együtt és az én anyám se engedi. egy városban lakunk, nem messze egymástól, gondolom ez az oka. konfliktus elkerülése végett elfogadtuk/tam, hogy ez így van. lassan úgyis összeköltözünk.
2009. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim válasza:
74%
nekem ezt mindig azzal magyarázták, h kiégsz, és nem fogod kívánni a párod, a szexet...én apummal élek és szerencsére megengedi, hogy barátom itt aludjon.sajnos én nem lehetek náluk mert anyuja nagyon nem tud elviselni a fia mellett, így arról sem tud, hogy nálunk alszik (ő úgy gondolja azért van a saját ágyad, hogy abban aludj ne máséba:D). de apu is belement ebbe a "játékba", hogy anyja úgy tudja bulizni van...
2009. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
80%
hát meg tudod sok családban az álszentség igen erősen tombol, na meg még tabuként is kezelik, így aztán még csak hallani se kaarják .... aztán meg vannak olyanok is, ahol ez tök természetesen működik 16 éves korban is, nagyon családfüggő
2009. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
89%

Valakit elkapnak, mert egy szép erdőben, tiltott helyen rak le egy teherautónyi szemetet. Mutatják neki a táblát amire ki is van írva a tiltás. Mit felel erre? Más is oda vitte már a szemetét, nézzék csak meg és rámutat egy eldobott szalvétára.

Te vagy a szép erdő a szüleid szemében. Tudják, hogy nem vagy szűz, látták, hogy ott az eldobott szalvéta. De nem akarják, hogy szeméttelep legyél.

2009. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%
Ez a válasz nagyon tetszett!
2009. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
86%
22:35 ez nagyon tetszet, jó hasonlat:) 17/L
2009. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
76%

Ha az én 16 éves lányom kérne ilyet, akkor megindokolnám : azért kislányom, mert a fiú szüleinek meg lenne a véleménye rólad és a szüleidről! (Teljesen jogosan!)


Mint ahogy nekem is meglenne a véleményem arról a lányról, aki a fiamnál akarna aludni 16 évesen!

2009. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!