Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova lettek a rendes fiúk? Mi...

Hova lettek a rendes fiúk? Mi ez a nagy erkölcstelenség? Már nem divat szűzfiúnak lenni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem eleget szórakoztam, buliztam, pasiztam. Ideje házasodni. Csak az a baj hogy rendes, szűz fiúkat manapság nehéz találni.
2011. dec. 30. 02:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%
Én is imádom a szűzfiúkat :P de nagyon nehéz találni.
2011. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
jesus christ
2011. dec. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
miért ragaszkodsz a szűz fiúkhoz? eleve ez nem így megy,hogy te eldöntötted,ideje megállapodni és most így is fog történni..
2011. dec. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
18%
Nem amúgy én is a szüzek közt keresgélek, de nincs normális. A szüzek jobbak mert ők még ártatlanok és szeretem őket betörni :)
2011. dec. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
82%
Szerintem keress vallásos fiút azok általában szüzek mert a vallás tiltja nekik a házasságig!
2011. dec. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
ha jó csaj vagy bármelyik pasi szűznek hazudja magát neked.
2011. dec. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
87%
Én egyszer voltam szűz fiúval. Isteni volt. Az az izgulás a pofikáján és az a kis szerencsétlen mozdulatok valami nagyon cuki élmény volt szívesen megismételném. Valaki esetleg innen? De megnézem ám hogy szűz vagy-e! Fiúknál is van szüzesség jelző, ha a fitymát hátrahúzom és még ép, nincs berepedve vagy megnyúlva, akkor még igen csak szűzzel van dolgom. Ezt amúgy sok fiú nem is tudja és mikor elkezdenek kamaszodni és húzogassák maguknak, azt hiszik betegek és azért fáj nekik. Pedig nem így van, nem betegek, csak még nincs bejáratva nekik. Az első nemi aktus elég fájdalmas nekik, de utána ez a fájdalom megszűnik ahogy nyúlik a fitymazsinór.
2011. dec. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

ez mekkora fail...

:)))

ha meg nem az,akkor szanalom...

ugye,a jokislany lehet libanc,"eleget pasiztam,szorakoztam,buliztam",de a fiu az legyen szuz meg rendes...

hat lokuki anyukam...

:)

2011. dec. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
11%
Én kétszer voltam szűz fiúval, mindkettő jó volt. De őket véletlenül szedtem fel nem direkt tehát nem volt betervezve. Egyiket az utcán szólítottam le aztán beszállt a kocsimba és elbújtunk az erdőbe és a fánál dugott meg, a másik meg egy szórakozóhelyen történt a WC-be, na az volt a legszuperebb! Imádok élni imádom a kisfiúkat :P
2011. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
07:28 - és milyen nemű vagy?
2011. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!