Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleiteknek milyen a...

A szüleiteknek milyen a kapcsolatuk a párotokkal? A szülők hogy viszonyulnak hozzá? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Apám el van párommal, bár nem sűrűn találkoznak.

Engem imád párom anyja és anyai nagymamája, a többiek megtűrnek. (öcsike, apuka, apai nagymama lenéznek, mert nem vagyok diplomás és husi vagyok, blablabla)

6 éve együtt, 22/L

2011. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt hittem, hogy anyám elfogadta a párom. Eddig úgy tűnt. De a napokban nagyon csúnyát mondott anyám a páromnak, és hogy egyenlőre még együtt vagyunk. Nagyon összevesztünk anyámmal. 3éve vagyunk együtt és 2 éve élünk együtt.
2011. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát mi 3,5 éve vagyunk együtt, 1,5 éve együtt élünk, mert...

Eleinte elfogadták a páromat szüleim, de 1,5 éve minden megváltozott.Elvált, ezért egy idő után elkezdték megutálni, látni sem akarták,és nem érdekelte a szüleimet, hogy mit érzek,stb..Rég láttam a szüleimet, de felhivtam őket a napokban, beszéltünk, azt mondta anyum majd rámcsörget, ez volt 1 hete.

Párom szüleivel nincs probléma, nagyon jó anyósjelöltre leltem :))

2012. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Anyuék szeretik a párom. Én már nem vagyok ilyen szerencsés-anyósom mindenbe beleszól, idegesítő. Közömbös a viszonyunk. 2éve együtt.
2012. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!