Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rafinált nőnek milyen...

Egy rafinált nőnek milyen tulajdonságai vannak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Alapvetően ha egy nő rafinált, akkor önző, és számító?
2011. dec. 30. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
"Egy okos lány csókol, de nem szeret; meghallgat, de nem hisz el mindent; és lelép, mielőtt elhagynák."
2011. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És miért tud behálózni egy rafinált nő egy férfit, amikor is a férfiak annyira "okosak"? Azaz inkább hogyan és mivel tudja behálózni?
2011. dec. 30. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Erre születni kell. Mint ahogy a férfiak közül néhányan alárendeltnek, becsaphatónak, papucsnak születnek, úgy a nők közt vannak számító, aljas, erkölcstelen némberek. Ha ők megtalálják egymást, akkor beüt az 'ellentétek vonzzák egymást' történet, ami nem szól másról, csak az elnyomott és az elnyomó párharcáról, ahol a nő azt tesz meg, amit akar, a férfi pedig mindent eltűr, mert bármennyit is szenved, erre van igénye és nincs tartása. (Ez természetesen fordított férfi-nő felállásban is épp így működik).


Egy egyenrangú kapcsolatban aligha lehet szükség rafináltságra, furfangra, cselezgetésekre meg taktikázásra. Más kérdés, hogy az egyenrangú kapcsolatok ritkák, mint a fehér holló.


(megjegyzem, nő vagyok, a fiatalabbik fajtából.)

2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Teljesen egyet értek veled, sőt megkockáztatom, a rafinált nő egyántalán nem szereti a társát, sőt inkább lekezeli.
2011. dec. 30. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Határozottan. Megvezeti, irányítja, utasítja, a háta mögött cselekszik, csalja, kihasználja. Bár a 'rafinált' szó nem is a legmegfelelőbb erre, azt hiszem. Csakhogy nincs rá egyetlen kifejezés, ami ezt mind lefedné.


Viszont azt se felejtsük el, hogy mindehhez kell egy férfi, aki hagyja. Észre lehet venni, ha egy nő patkány. Gyakorlatilag ez a típus az, aki szereti a f*szt, a kényeztetést, a változatosságot, és a talpnyalást, és elég furmányos ahhoz, hogy meg is szerezze ezt, akár több férfitól egyszerre.


Sajnos, nálunk nőknél az ész nem mindig erény, ezt be kell látni. Ráadásul a nőknek vagy nincs tartásuk, vagy pénzéhesek, vagy hisztisek, vagy bugyuták. Legalábbis egy - nem is szűk - rétegre ez jellemző, és az ő viselkedésük alapján ítélik meg az egész női társadalmat.


A második válaszoló voltam.

19L

2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű amikor már mindenki megmondja a véleményét a férfienk hogy ő egy papucs, és az pedig észre sem veszi. Mégis a rafinált nő kell nekik, aztán sírnak ha akár több évtized után, amikor már mindent megkaptak a férfitól, kiforgatják még a vagyonából is. A buta, papucs férfiakat sem értem.
2011. dec. 30. 21:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyen férfiakat, de több ilyen van nőből, aki papucs.

Inkább a pasikra jellemző az hogy nem szereti a nőt, csak becsapja, számító és önző.

Volt szerencsém egy ilyen "számító" pasival, de szerencsére alul értékelt engem, mert az első válaszoló szerint cselekedtem szó szerint! :)

De az okos nő nem egyenlő a rafinált szélhámossal, ezt azért jegyezzük meg!


Láttátok a dokumentumfilmet arról az angol nőről, aki Emmának hívtak?

Itt van, és igaz történet, bár ő nagy pénzben játszott, de kegyetlenül tudott az emberekre hatni:

[link]


pofátlan, gerinctelen módon vadászott a pénzesebb pasikra, úgy, hogy bár ronda volt, de nagyon megnyerően tudott viselkedni, nagyon megtudta magát kedveltetni az emberekkel..és jól tudott hazudni!


Mondjuk én személyesen is ismerek egy ilyen lányt aki alig 18 éves. Ő is a pénzre megy, számító és több pasija van, ha nincs a pasinak pénze, megy tovább. ezek nem szerelmesek, de jól játszanak.

2011. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen jövője van egy olyan házasságnak, ahol a nő rafinált, a férfi papucs?
2011. dec. 30. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez hosszú távon mindkettőnek megfelel, akkor egész jó jövőjük van.
2011. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első! Ez nagyon jó idézet.... Honnan van?
2011. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!