Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és kicsit...

Szomorú vagyok és kicsit haragszom mert a barátom nem velem van ma. Hogyan küzdjem le a sértettségem?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy nem megyünk ma bulizni meg semmi. Hanem tegnap tartottunk egy előszilvesztert,ahol jól éreztük magunkat. Nekem ma inni sincs kedvem. Azt hittem filmezünk majd meg összebujunk. De őt hívták egy házibuliba ahova mondták h én is menjek,de nekem nem volt kedvem. Én mondtam neki hogy menjen mert idegesített hogy nyafog nekem h én soha nem megyek vele sehova. Ami nem igaz,de mindegy. Nem volt kedvem mert tegnap berugtam,meg nem is így volt megbeszélve. De mondtam neki hogy akkor menjen el ha annyira akar,és ő elment. Kicsit megsértődtem rá,pedig nem kéne hisz én küldtem el. Szomorú vagyok mert nincs velem,első közös szilveszterünk lett volna. 3 hónapja jöttünk össze.
2011. dec. 31. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nem de ha te mentél volna akkor meg ő hallgatta volna a te duzzogásodat...jobb ez így mind kettőtöknek szerintem..

csak nehogy becsajozzon:P vicc volt..

2011. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nézd a duna Tv-n a Macskajajt 0:10-től

19/L

2011. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem aki itt duzzog az te vegy kerdezo...

ennyi...

nem a parod...

3 honap utan miert varod,hogy lemondjon a baratairol,ugy,hogy teged is hivtak,te nem mentel,sot,"elengedted"...

pffff...

2012. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3Hónap után már ilyen gondjaitok vannak,nem nagyon fogtad meg ezt a srâcot, sehova se lehet veled meni majd keres olyat akivel lehet és nem nézi le a barátait
2012. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Fiatalság bolondság :-) tanuld meg "okos enged...." most próbálj meg mosolyogni, azzal tudod leginkább idegesíteni!
2012. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezen mondjuk annyira kiakadni nem kell. Viszont nem árt elgondolkozni néhány dolgon. Ahogy látom te nem vagy bulizgatós típus. Tegnap én is elmentem egy házibuliba, ami kb olyan lehetett mint ahova a te barátod ment. Hát mit mondjak. fél évente egyszer esetleg elmegyek, aztán elég. Szóval ha a te barátod ezt élvezi, te meg nem, akkor nem nagyon van miről beszélni. Én rájöttem hogy nekem felesleges ezzel a társasággal ismerkedni, vagy közülük összejönni valakivel, mert náluk ez a fajta buli rendszeres. én meg halálra unom magam, sőt őszintén szólva leépülésnek érzem ha sokáig ott vagyok. Úgyhogy egy ilyen pasival nem nagyon van közös jövő.
2012. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát igen,én nem vagyok az a a hű de bulis fajta...

meg nem igaz h nem lehet velem sehova menni,olyan rosszul esett mikor ezt mondta :( A barátai ellen se szoktam beszélni. Még bírom is őket amikor nincsenek beszívva.

De másnaposan nekem ehez nem volt kedvem. meg ők ilyen nagyon kemény technot hallgatnak. Az sem az én műfajom.

Az elő szilveszteri buliba jól éreztem magam,ott ilyen club,sláger zenék mentek.

A barátom meg még mindig nem jelentkezett... annyira aggódok

2012. jan. 1. 11:47
 18/19 anonim ***** válasza:

hívd fel talán,de ennek tényleg nincs

sok jövője

2012. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elkenyeztetetet budos csafka,adj hálát hogy neked van barátod másnak az sincs ,te kis.......😡😡😡😡🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2020. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!